36 obserwujących
844 notki
1165k odsłon
  489   6

Skala mordów na Żydach przez Polaków była ogromna

- Skala mordów na Żydach przez Polaków była ogromna - Powiedział prof. Jan Grabowski, znany z umiłowania polskości, badacz zbrodni na Żydach i autor wielu książek o tej tematyce. 

Grabowski opowiadał także o Polakach w czasie Holokaustu. – Skala horrorów, w których Polacy byli współsprawcami (mordowania Żydów - red.), bez niemieckiego przymusu, była ogromna – powiedział Grabowski. Zapytany o to, jaka część naszego społeczeństwa mogła brać udział w pogromach, zaznaczył, że tego nigdy się nie dowiemy. – Nie mamy materiałów, dokumentów. Nawet bym się nie ważył podjąć takiego szacunku – dodał – czytamy w portalu naTemat

 – Ludzie donoszący (na Żydów - red.) też często nie uważali się za kolaborantów. Wręcz odwrotnie. Wydając Żydów, uważali się za dobrych polskich patriotów – dodał.

Jan Grabowski twierdzi, że Polacy przyczynili się do śmierci co najmniej 200 000 Żydów. I nie ma na to jakichkolwiek dowodów!

Tymczasem w Sądzie Okręgowym w Warszawie rozpoczął się proces przeciwko Reducie Dobrego Imienia z pozwu prof. Jana Grabowskiego:

Tym razem Jan Grabowski żąda od RDI przeproszenia, za to w jaki sposób opisaliśmy jego osobę i naszą ocenę jego działalności naukowej. Uważamy, że jest to forma naruszenie wolności wypowiedzi i próba zamknięcia nam ust.

Z powodu choroby sędziego pierwsza rozprawa w bezprecedensowej sprawie, którą Reducie Dobrego Imienia wytoczył przedstawiciel tzw. Nowej Polskiej Szkoły Badania Holokaustu Jan Grabowski, została odwołana. O nowym terminie rozpoczęcia procesu oraz w postępach w sprawie będziemy Państwa na bieżąco informować.

Historyk Grabowski kontra Reduta Dobrego Imienia! Pierwsze starcie już 12 lutego w Sądzie Okręgowym w Warszawie - Źródło

Będzie gorąco. Tak się składa, że prof. Grabowski pozywa Redutę Dobrego Imienia za słowa listu podpisanego przez 134 sygnatariuszy:

Grabowski nie przestrzega podstawowych zasad rzetelności naukowej”, „buduje konstrukcje propagandowe”, „eliminuje kluczowe fakty”, „jest rozsadnikiem kłamstwa”, „to, co robi, nie ma nic wspólnego z nauką”, „sprzeniewierza się powołaniu naukowca”… to tylko garść przykładów języka, jakim posługują się ci naukowcy.


Komentarz:

Nienawiść - tak, to wyjątkowa antypolska niesympatyczna postać - prawdziwy Polakożerca, który udowadnia, że Polacy byli masowymi mordercami - dobrowolnymi współpracownikami Niemców.

To wygląda na jakiś chory sadyzm, nienawiść i paranoję, które trzeba leczyć. A może się mylę, i jest to przemyślana działalność ludzi, którzy chcą nam odebrać Polskę i prawo do samozarządzania.

Żydzi, jak mówi Lech Jęczmyk, są pochodzenia hinduskiego. Nie wiem czy tak jest, ale hinduski system kastowy to nic innego jak rasizm, wywyższanie się nad innymi narodami czy grupami społecznymi.

Dlaczego Grabowski - nie ma cech semickich? Wielu Polaków i innych narodów przechodziło na judaizm - tak jak chłopi i mieszczanie chcieli zostawać szlachtą, tak też wielu chłopów i mieszczan wszystkich krajów i narodowości chciało zostawać Żydami, którzy byli specjalnie traktowani, zwłaszcza przez władze polskie.

Żydzi to mieszanka narodów z nieuzasadnionym poczuciem rasistowskiej i genetycznej wyższości.

- Czemu nas tak nienawidzicie? No tak, pieniądze... act 447. Wydaje się jednak, że nie tylko o pieniądze tu chodzi. Chodzi o odebranie Polakom miana ofiar Niemców. Może chodzi również o to, że zamiast zamordowanych Żydów, mieli ginąć Polacy, których i tak przecież w czasie II wojny światowej zginęło miliony.

Ps. Należy przestać nazywać Jana Grabowskiego "polskim historykiem". To sformułowanie ma uwiarygodnić tego człowieka przed polską opinią publiczną, która ma uwierzyć w plugawą działalność swoich przodków. To historyk kanadyjsko-żydowski.

Lubię to! Skomentuj31 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale