Romuald Kałwa Romuald Kałwa
387
BLOG

Gej Robert Biedroń chce aborcji i przywilejów dla kochających inaczej

Romuald Kałwa Romuald Kałwa Społeczeństwo Obserwuj notkę 12

Jeśli brzydzi Cię homoseksualny seks, uważaj, może już niedługo będziesz ścigany z urzędu. 

Najbardziej znany polski homoseksualny polityk Robert Biedroń w "Faktach po faktach" chce liberalizacji przerywania ciąży. Chłop sam dzieci mieć nie chce, ale co ciekawe, chce zabijać - lewica na punkcie aborcji ma jopla.

Projekt dotyczący przerywania-usuwania ciąży do 12. tygodnia lewica złoży już na pierwszym posiedzeniu Sejmu. Cywilizacja śmierci.... 

Zróbmy to do cholery! W końcu i nareszcie. Tak jak zrobiła większość Europy i jak robi naprawdę wiele krajów cywilizowanych na świecie — apeluje w Faktach po Faktach Robert Biedroń.

A nie można zaapelować do społeczeństwa, aby żyło trochę bardziej moralnie? Swoją drogą jeśli PSL i Hołownia zagłosują przeciw, to Lewica będzie "twórczynią" pierwszego podziału w koalicji.

***

Naprawdę rozumiem lewicę, że chce związków partnerskich. Prezenter muzyki klasycznej Bogusław Kaczyński, krytyk muzyczny Jerzy Waldorf, aktor Marek Barbasiewicz, prezenter Tomasz "Wielbłąd" czy piosenkarz "skała osadowa, luźna, złożona z niezwiązanych spoiwem ziaren mineralnych" są homoseksualistami i świat się nie zawalił. Nikomu krzywdy nie robią. Niech ich partnerzy dziedziczą po nich bez problemu.

7. punkt umowy koalicyjnej nowego rządu brzmi:

Wszyscy jesteśmy równi, a orientacja seksualna i płeć nie może być powodem dyskryminacji. Walka z mową i czynami z nienawiści będzie naszym priorytetem. Znowelizujemy kodeks karny tak, aby mowa nienawiści ze względu na orientację seksualną i płeć była ścigana z urzędu.

Mowa nienawiści ścigana z urzędu. To co, "Biblia" nazywajaca homoseksualistów uprawiającymi bewstyd sodomitami będzie aresztowana, na cenzurowanym? 

Czy homoseksualiści naprawdę mają tak niskie poczucie własnej wartości, że byle krytyka ich zachowań wprawia ich w zakłopotanie, zły nastrój, wzmaża lęk przed brakiem zbawienia? 

***

— Jestem w takim związku od 23 lat. I ja naprawdę chcę dożyć dnia, w którym nie będę się bał, że kiedy wyjdę z domu i do niego nie wrócę, to następnego dnia mój partner wyląduje na ulicy, bo przyjdzie rodzina i podważy testament — mówił.

To już wiemy. Robert Biedroń nie ufa swojej rodzinie. Czyż by miała problem z jego orientacją?

Ale dlaczego Robert Biedroń chce utrudniać relacje pomiędzy kobietami, a mężczyznami? 

6. punkt umowy koalicyjne rozpoczyna się zdaniem: Wzmocnimy prawa kobiet, które będą kluczowym obszarem działań Koalicji. 

To bardzo pojemne i ogólne zdanie. "Wzmocnimy" brzmi, jak "rozszerzymy" i nie chodzi tu tylko o aborcję:

Strony Koalicji będą współpracować na rzecz likwidacji luki płacowej, a także eliminacji innych barier, stojących na drodze równego traktowania na rynku pracy. 

Już widzę chętne kobiety do pracy na budowach, w fabrykach samochodów, kopalniach...

A czy ktoś słyszał, żeby lewica ujęła się nad losem choćby jednej sprzątaczki, czy kasjerki w sklepie?

Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo