Źródło: zrzut ekranu
Źródło: zrzut ekranu
Romuald Kałwa Romuald Kałwa
404
BLOG

Aborcja farmakologiczna przegłosowana - oczekuję kary ekskomuniki dla posłów

Romuald Kałwa Romuald Kałwa Społeczeństwo Obserwuj notkę 45

Zamiast proponować wstrzemięźliwość seksualną, zdegenerowane etycznie środowiska polityczne promują de facto aborcję farmakologiczną. 

Degeneraci osiągnęli sukces - "pigułka dzień" po przegłosowana w polskim Sejmie. Oczekuje veta prezydenta Dudy.

Każdy, kto głosował za aborcją farmakologiczną popełnił grzech ciężki.

Co powinien zrobić Kościół Katolicki? Powinien na posłów głosujących za tę formą aborcji nałożyć karę ekskomuniki - kara ta uniemożliwia wiernemu i jego wspólnikom możliwości przyjmowania wszystkich sakramentów.

Piszę to zupełnie poważnie. 

Pigułka "dzień po" może utrudniać zagnieżdżenie się zapłodnionego jajeczka w błonie śluzowej macicy poprzez zmiany w środowisku macicy i zmniejszenie prawdopodobieństwa zagnieżdżenia. Tym samym eliminuje z życia istotę ludzką.

Właśnie tak upada cywilizacja europejska. Pozwala na zabijanie swoich nienarodzonych obywateli.

A takie dziewczyny, jak na zdjęciach... Rozpustne kobiety to m.in. argument dla nachodźców, aby przyjeżdżali do Europy.

Tak, pewien typ kobiet, trzeba trzymać krótko. Ale cokolwiek będą robić, kukoldzka postawa Kościoła Katolickiego będzie ich rozgrzeszać, podobnie jak bezmyślne społeczeństwo. Hulaj dusza, piekła nie ma, prawda?

Spokojnie, konsekwencje takich postaw pokazują się już od dawna w upadającej Europie zachodniej. Jaki to naród, który pozwala na zabijanie dzieci? Bezwartościowy.

Żegnaj Polsko!

Czy Hołownia i PSL głosowali? Jeśli nie, to umyli ręce jak Piłat. Otóż głosowało tylko 224 posłów z demonokratycznego rządu. Spokojnie, szczegółów dowiemy się wkrótce.

* Pigułka "dzień po" może utrudniać zagnieżdżenie się zapłodnionego jajeczka w błonie śluzowej macicy poprzez zmiany w środowisku macicy i zmniejszenie prawdopodobieństwa zagnieżdżenia. Tym samym eliminuje z życia istotę ludzką.

Głównym celem działania pigułki "dzień po" jest zapobieżenie owulacji (uwolnienia jajeczka z jajnika) lub utrudnienie zapłodnienia jajeczka przez plemniki. Jeśli owulacja już miała miejsce i doszło do zapłodnienia, to pigułka "dzień po" może pomóc w zmniejszeniu ryzyka ciąży przez zmianę warunków w macicy, co utrudnia zagnieżdżenie się zapłodnionego jajeczka.

Zagnieżdżenie się zapłodnionego jajeczka nie jest głównym mechanizmem działania. Dlatego pigułka "dzień po" jest skuteczna tylko w określonym okresie czasu po niezabezpieczonym stosunku płciowym, zanim dojdzie do owulacji lub zapłodnienia.

Jednakże farmakologiczna aborcja jest jedną z funkcji działania tabletki "dzień po". 

Drugą istotną funkcją jest zbydlęcenie obyczajów. 

image

Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo