Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
128 obserwujących
1601 notek
2033k odsłony
460 odsłon

Deklaracja na rzecz OPSiK

Wykop Skomentuj16

       OPSiK to ruch na rzecz obrony onanistów, prostytutek, sutenerów i ich klientów, oraz innych zwolenników wolnego lub komercyjnego seksu. My, osoby OPSiK, stanowimy większość, a mimo to jesteśmy dyskryminowani – ludzie się z nas śmieją, wytykają palcami, poniżają, obrażają, dyskryminują, nazywają wulgarnymi słowami. Niektórzy z nas, którzy opiekujemy się naszymi prostytutkami, są wyjęci spod prawa - ta opieka jest nielegalna, mimo że nikomu krzywdy nie robimy, a wręcz odwrotnie, przed krzywdą chronimy.

       W związku z tym ogłaszamy naszą deklarację:

       Żądamy:

  1. Legalizacji sutenerstwa.
  2. Utworzenia sieci hoteli interwencyjnych, w których za darmo znaleźliby schronienie onaniści, sutenerzy, prostytutki i ich klienci, których społeczeństwo nie toleruje i dyskryminuje. W nich moglibyśmy w sposób nieskrępowany uprawiać naszą ulubioną formę seksu.
  3. Wprowadzenia państwowego mechanizmu zgłaszania, monitorowania i prowadzenia statystyk zachowań mogących mieć znamiona przestępstwa z nienawiści motywowanych niechęcią do onanizmu, sutenerstwa czy prostytucji oraz zwiększenie dostępności wsparcia psychologicznego i prawnego dla onanistów, prostytutek i sutenerów oraz ich klientów będących ofiarami przestępstw z nienawiści.
  4. Wprowadzenia do polskich szkół „latarników” i wzmocnienia działań antyprzemocowych. Uczniowie i uczennice uprawiający onanizm i prostytucję oraz korzystający z usług prostytutek, czy też chroniący prostytutek, są w szczególny sposób narażeni na przemoc, mowę nienawiści, odrzucenie i dyskryminację.
  5. Wprowadzenia edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej w każdej szkole, uwzględniającej kwestie korzystania z usług prostytutek, zgodnej ze standardami i wytycznymi lekarskimi, tak by nie groziła nikomu żadna choroba weneryczna.
  6. Aktywnego wspierania nauczycieli i dyrektorów. Część nauczycielek i nauczycieli może nie angażować się w tematy i inicjatywy dotyczące młodzieży uprawiającej samogwałt czy prostytuującej się, z obawy przed przełożonymi, którzy mogą uznać je za politycznie niepożądane. Państwo powinno stać po stronie ludzi, którzy przyczyniają się do tworzenia szkoły z otwartym seksem.
  7. Stworzenia centrum kulturowo-społecznościowego dla onanistów, prostytutek, sutenerów oraz ich klientów poprzedzone etapem wstępnym, tj. opracowaniem formuły i ram programowych centrum we współpracy i na podstawie szerokich konsultacji ze społecznością uprawiającą nierząd.
  8. Rozpoznania potrzeb i wsparcia klubów sportowych skupiających onanistów, prostytutki, sutenerów i ich klientów.
  9. Współpraca z pracodawcami przyjaznymi dla onanizmu i prostytucji, w tym w szczególności z tzw. agencjami towarzyskimi i promocja dobrych praktyk seksualnych.
  10. Powołania pełnomocnika prezydenta Polski ds. społeczności onanistów, prostytutek, sutenerów i ich klientów z odpowiednim umocowaniem w strukturze rządu pozwalającym na koordynację działań wdrożeniowych niniejszej deklaracji i innych działań na rzecz społeczności uprawiającej wolny i płatny seks.

Notki powiązane:

Białoruś i USA <- poprzednia notka

następna notka -> Dlaczego prawa osób LGBT są ważniejsze od innych?

Tagi: #gps65, #prostytucja, #onanizm, #sutenerstwo


Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale