Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
128 obserwujących
1601 notek
2034k odsłony
1053 odsłony

Dlaczego prawa osób LGBT są ważniejsze od innych?

Wykop Skomentuj109

       Osoby LGBT walczą o swoje prawa, bo są prześladowane, ośmieszane, obrażane, dyskryminowane, poniżane, nazywane wulgarnymi epitetami, a na zachodzie jeszcze niedawno ich styl życia był penalizowany. By walczyć z tym ciemiężeniem stworzono: Warszawską Deklarację LGBT 

       Ale to nie są jedyne osoby, które się z tym prześladowaniem spotykają. Takich jest o wiele więcej. Podobnie, albo i gorzej, traktowani są onaniści, bigamiści, poligamiści, sutenerzy, prostytutki i ich klienci. By z tym walczyć stworzyłem: Deklarację OPSiK 

       Proszę zwolenników ruchów LGBT o porównanie ich postulatów z deklaracją OPSiK i ocenę, które argumenty na rzecz walki o prawa LGBT nie są możliwe do użycia jako argumenty na rzecz walki o takie same prawa OPSiK. W czym OPSiK są gorsi od LGBT?

       Ktoś mógłby odpowiedzieć, że różnica polega na tym, że człowiek rodzi się jako LGBT, nie wybiera tego, a na zostanie OPSIK się decyduje dobrowolnie.

       No ale nie da się obiektywnie stwierdzić, że ktoś jest osobą LGBT – to tylko sam przedstawiciel może stwierdzić poprzez własną decyzję – głosząc to werbalnie lub poprzez ubiór. Więc jest to kwestia wyboru. Osoba będąca LGBT może ogłosić, że nią nie jest, a osoba niebędąca LGBT może ogłosić, że nią jest – i nie ma żadnego obiektywnego badania, które by wykazało, że kłamią.

       A poza tym niby dlaczego styl życia, który się wybrało, nikomu nie szkodzi, a nie wynika z genów, zasługuje na dyskryminację, poniżanie, obrażanie, delegalizację, prześladowanie czy nazywanie wulgarnymi słowy? Dlaczego specjalna ochrona należy się tylko ludziom genetycznie upośledzonym, a nie ludziom wybierającym dobrowolnie styl życia odmienny od powszechnie uznawanego? Dlaczego można odróżniać ludzi tylko na podstawie ich cech genetycznych, biologicznych, a nie można na podstawie ich dobrowolnych wyborów?

       Proszę o odpowiedzi na moje pytania.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Wszystkich, którzy uważają, że prawa osób LGBT są ważniejsze, proszę, by w godziny parzyste zwracały się do mnie: "Panie Sierżancie", a w godziny nieparzyste: "Ciociu Krysio".

Deklaracja na rzecz OPSiK <- poprzednia notka 

następna notka -> Nowy model rodziny

Tagi: #gps65, #LGBT, #prostytucja, #onanizm, #sutenerstwo, #poligamia, #bigamia

Wykop Skomentuj109
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo