Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
128 obserwujących
1602 notki
2035k odsłon
833 odsłony

Nowy model rodziny

Wykop Skomentuj66

       Środowiska LGBT łączy tylko i wyłącznie jedno: dążenie do obalenia, zniszczenia, zlikwidowania cywilizacji łacińskiej opartej na chrześcijaństwie. To jest czystej wody negacja i destrukcja. To jest niekonstruktywna rewolucja. Chcą obalić stare, nie mając nic nowego do zaproponowania.

       Ich ideologia gender nie jest spójna, nie ma żadnej tradycji, jest chaotyczna. Chcą zniszczyć tradycyjny model rodziny, ale w zamian nie mają żadnego nowego, spójnego, sensownego modelu.

       Póki co wiemy, że ich LGBT-owska rodzina ma się składać z dwóch osób tej samej płci i w każdym momencie każdy członek tej rodziny może ją bez zbędnych trudności opuścić i założyć inną. Ale w zasadzie nie ma żadnych przeszkód, by sobie założyli rodzinę we trzech, albo by jeden z nich miał dwie rodziny naraz. No i w ogóle przynależność do jakiejkolwiek rodziny nie przeszkadza w uprawianiu seksu z kimkolwiek innym spoza rodziny. Już tak robią, ale ciągle nie mogą tego zarejestrować w urzędzie. Ale jak zmienimy prawo, zmienimy definicję małżeństwa, zaczniemy ich rejestrować w urzędzie - to nie ma żadnych przeszkód, by rejestrować wszystkie możliwe kombinacje.

       Jak tak mogą robić geje i lesbijki, to czemu nie mogliby tak robić normalni ludzie? W ten sposób rodzina w ogóle nie będzie miała żadnych ram, żadnych zasad. Zakładam sobie kilka rodzin w dowolnym gronie, a potem sobie z nich występuję i wstępuję do innych. A przy okazji spłodzę dzieci. Te dzieci też będą sobie rodziny zmieniać - adopcja będzie możliwa w dowolnej konfiguracji. Więc nie będzie wiadomo które dziecko, w której rodzinie, jest moje - mogę sobie te dzieci utrzymywać, albo nie. Gdy na dane dziecko nikt nie zechce łożyć, bo się wszyscy z jego rodziny wypiszą, albo nie będzie ich stać, albo się dzieci znudzą, to po prostu dziecko umrze, albo je ostatni wychodzący zabije. Dzieci zabijać można - tym jest aborcja, którą środowiska LGBT w pełni popierają. Nie ma żadnych ram, więc wszystko jest możliwe, wszystko dozwolone. Po obaleniu naszej cywilizacji nie będzie już żadnej nowej.

       Osoby LGBT wyznające ideologię gender to w istocie nihiliści.

       Niemniej Lewica, która na tym nihilizmie chce wyjechać do władzy, jest jednak konstruktywna. Ich celem jest budowa zamordystycznego, socjalistycznego państwa. Nie mają żadnego spójnego modelu rodziny - rodzina może być w dowolnej konfiguracji, ale najważniejsze jest, by te związki rodzinne rejestrować w urzędzie.

       Osoby LGBT już dziś mogą sobie tworzyć dowolne rodziny, dowolne kombinacje, już wszystko jest dozwolone. Każdy model jest legalny. Trzech gejów może mieszkać razem, każdy gej może mieszkać innego dnia z innym gejem. Oni nie o to walczą, oni to już mają. Walczą o to, by te ich kombinacje były rejestrowane w urzędzie państwowym. I o to chodzi Lewicy - by wszystko rejestrować, kontrolować i regulować. Budują państwo totalne, które da im totalną władzę. Ma nie być żadnej cywilizacji, żadnych zasad, żadnej ideologii – ma być władza, która może wszystko bez żadnych ograniczeń.

Grzegorz GPS Świderski

Dlaczego prawa osób LGBT są ważniejsze od innych? <- poprzednia notka  

następna notka -> Co powiedzieli Sommer i Łukaszenka?

Tagi: #gps65, #LGBT, #lewica, #chaos, #nihilizm, #zamordyzm, #rodzina

Wykop Skomentuj66
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo