Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
140 obserwujących
1705 notek
2158k odsłon
  1187   4

Niepewna przyszłość Salonu24. Czy stanie się tabloidem?

       Salon24 został sprzedany i wszystko wskazuje na to, że ma być przekształcony w tabloid. My, blogerzy i komentatorzy, nie mamy o tym żadnej informacji od starych i nowych właścicieli. Nie wiemy więc co nas czeka. Czy nam skasują blogi? Czy nas wyrzucą? Czy ześlą do piwnicy? Nie wiemy, czy cenzura się nasili, czy osłabnie. Nic nie wiemy.

       To, że nie wiemy, to, że nie ma informacji, to są bardzo złe symptomy – to znaczy, że należy się spodziewać najgorszego. No bo gdyby nowy właściciel szykował coś dobrego dla nas, to by się oficjalnie tu przywitał, napisał co dobrego planuje i zachęcił nas do dalszego blogowania. Jeśli wobec nas milczy, to znaczy, że planuje coś złego. Olewa nas. Jaruzelskiej powiedział, a nam nie.

       To znaczy, że z dużym prawdopodobieństwem stracimy to miejsce. Więc trzeba szukać innego. Jeśli chcecie o tym podyskutować, wskazać inne portale, zareklamować je, rozpropagować Wasze notki na innych blogowiskach, to bardzo proszę byście to zrobili na specjalnie do tego przeznaczonej grupie telegramowej: https://t.me/ForBloKo. Na Salonie24 zaczyna być niebezpiecznie i mogą nas w każdej chwili zablokować i uciszyć.

       Zareklamujcie mi, proszę, miejsca, na które zamierzacie się przenieść z blogowaniem. Ja proponuję przenieść się na Neon24: https://gps65.neon24.pl/ - to portal po przejściach, ale trwa już jego modernizacja i jest duża szansa na prężny rozwój w kierunku blogowiska, a nie tabloidu.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Jest już lakoniczne pożegnanie poprzedniej właścicielki, które niczego nie wyjaśnia: Salon24 ma nowego właściciela


Sensacja! Pływaczce spadł stanik! Są zdjęcia! <- poprzednia notka

następna notka -> Nie wie prawica, co czyni lewica…

Tagi: #gps65, #Salon24, #tabloid, #brukowiec, #blogowisko, #Neon24

Lubię to! Skomentuj200 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale