Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
150 obserwujących
1856 notek
2372k odsłony
  302   0

Manifest wyborczy!

Postanowiłem kandydować do Parlamentu Europejskiego! To nic, że gromadzi on faszystów! To nic, że są tam i komuniści! To nic, że to głównie socjaldemokraci, narodowi socjaliści, liberalni demokraci i tym podobna lewacka swołocz. To nic, że chcą ograniczać wolność, że biurokracą, korupcjują, pederaścią, eutanazjują, aborcą, genderują i klimat im się ociepla! To nic, że dążą do rządu światowego, do globalnego imperium, które wszystko ujednolici i zlikwiduje twórczą różnorodność! Ale to są Europejczycy! Moi bracia!

Ja, mimo, że jestem libertarianinem, jestem też konserwatystą - a my, konserwatyści, jesteśmy przywiązani do tradycji. A moja tradycja, mimo, że polska, jest też silnie europejska. Nasza cywilizacja to nie jest jakiś polski wynalazek, to przecież rzymskie prawo, grecka filozofia i uniwersalne chrześcijaństwo! Zwykłym Polakom wystarcza nasz Zaścianek, ale my, Sarmaci, czyli polscy europejczycy, chcielibyśmy opanować cały świat - zarazić naszą pluralistyczną kulturą wszystkich!

Europa jest najbardziej twórczym, buńczucznym, wynalazczym kontynentem! W istocie nasza kultura dominuje! Ameryka to nasz kolonia! Koka-kola to nasz wynalazek!

Jako konserwatysta inaczej widzę integrację europejską niż dzisiejsi pseudoeuropejczycy. Powinniśmy naszą dawną kulturową dominację wciąż wykorzystywać polityczne tak jak to robiliśmy za czasów kolonialnych, gdyśmy zdominowali świat politycznie. Niepotrzebnie się politycznie wycofaliśmy, niepotrzebnie kajamy się za Świętą Inkwizycję, Krucjaty, Odkrycie Ameryki i tym podobne nasze sukcesy. Inne kontynenty zyskały na naszej zaborczości, a dzisiaj tracą na tym, że wymiękliśmy, że się wycofaliśmy. Jako Europejczycy nie powinniśmy tworzyć Socjalistycznego Związku Republik Europejskich, który nas zniewala i ogranicza, ale wspólnotę Mocarstw, Europę Tysięcy Liechtenstainów i Szwajcarii, które już kiedyś zdominowały świat i które się jeszcze odrodzą!

My, Europejczycy, jesteśmy najlepsi i najsilniejsi dlatego, że jesteśmy najbardziej wszechstronni i różnorodni, czyli najbardziej twórczy i przewidujący - nic nas nie zadziwia, nie zaskakuje i nie wprawia w osłupienie. I dlatego opanowaliśmy świat i dlatego opanujemy go ponownie. Mamy i paranormalniaków i sceptyków, mamy ludzi o otwartych umysłach, aż do przesady, tak że im mózg wycieka i mamy ludzi o tak skostniałych umysłach, że są żywymi skamienielinami sprzed tysiąca lat, mamy ciemnogrodzian i światłych postępowców, materialistów i mistyków, skrajnych prawicowców i skrajnych lewicowców, faszystów i feministki, anarchistów i monarchistów, chemików i alchemików, astrologów i astronomów, meteorologów i pijanych baców, jasnowidzów i futurologów, tarocistów i brydżystów - a co najważniejsze mamy wszystkie pośrednie stadia między wszystkimi tymi skrajnościami. Ameryka to nasza kolonia kulturowa, chwilowo będąca Imperium - to taka lokalna karykatura naszej wszechstronności i różnorodności.

Dlatego kandyduję do Parlamentu Europejskiego. By przywrócić naszą polityczną świetność! By świat zdominowała europejska różnorodność, wielobarwność, wolność, moralność, nauka, symbolika, pomysłowość, zdolność do ryzykowania, przebojowość, agresja, rycerskość, ekspansja, kapitalizm, mobilność - a nie obecna bylejakość, uległość, bezpieczeństwo i socjalizm.

Chciałbym, by pierwszym człowiekiem na Masie był Europejczyk, najlepiej Polak, choć może być i Amerykanin. W tym celu musimy zniszczyć ten obecny trend polityczny niwelujący Europę i naszą kulturę - czyli tworzące się faszystowskie państwo zwane potocznie Unią Europejską. Kandyduję do władz tego tworzącego się państwa by je zniszczyć, by nie dopuścić do jego powstania, by powstrzymać upadek Europy.

Będziecie na mnie głosować?

 

Grzegorz GPS Świderski


Klimat idealny <- poprzednia notka
następna notka -> Demokracja

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale