Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
110 obserwujących 1373 notki 1702866 odsłon
GPS, 6 stycznia 2017 r.

Życzę i całuję...

279 0 1 A A A
Pocałunek
Pocałunek
Ludzie składają sobie życzenia - gdy dzielą się opłatkiem w wigilię świąt Bożego Narodzenia, albo na nowy rok. I wtedy się całują. To jest bardzo niehigieniczne. To jest bez sensu.
Ale ludzie składają też sobie życzenia zdalnie - wysyłają sobie kartki pocztowe, piszą listy, dają ogłoszenia w prasie, ślą SMS-y, piszą e-maile. Nie mogą się pocałować. Bo za daleko. Jest dzięki temu higienicznie. To też jest bez sensu.
Nie podobają mi się takie zdalne życzenia. Życzenia mają sens tylko wtedy, gdy są połączone z całowaniem. Przyjedźcie, spotkamy się, pocałujemy, i sobie pożyczymy. Jeśli się nie wymienimy chorobami, to się nie uodpornimy.
Tak na odległość to życzenia nie mają sensu. Mogę sobie wydrukować te życzenia i je czytać co tydzień. Raz mi wyślijcie i starczy do końca życia. Po co to sto razy wysyłać?
A całować się trzeba co jakiś czas. Jeden pocałunek nie starcza na długo. Kontakt musi być fizyczny. Flora bakteryjna wymaga ciągłej wymianie.
Ale się przy całowaniu nie upieram - w zasadzie to mnie brzydzi - wystarczy pionę uścisnąć. Albo się klepnąć, czy coś. A najbardziej higieniczny jest żółwik. Niech się wirusy ćwiczą.
Pozdrawiam, całuję, życzę dobrego dnia.

Grzegorz GPS Świderski

Ideologie wiszą na wrogach  <- poprzednia notka

tagi: gps65, życzenia, całowanie
Opublikowano: 06.01.2017 17:44.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Yaro Rewers  Dlaczego? Każdą teorię trzeba uzasadnić.
  • No to weźmy taką informację prasową: "Według medyków, zmiana w jego zachowaniu nastąpiła...
  • @Styku  Tak to ciekawe! On miał do dyspozycji tylko stacje: TV4, Info Planszowy, TVP Polonia,...

Tematy w dziale Rozmaitości