Blog
Grzegorz MATUSIAK Jastrzębie - Zdrój
Grzegorz MATUSIAK
Grzegorz MATUSIAK PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Przewodniczący Rady Miasta
0 obserwujących 5 notek 2413 odsłon
Grzegorz MATUSIAK, 11 sierpnia 2010 r.

Przewrotność władzy PO

 

 
 
 
Przewrotność władzy PO
 
 
 
 
            Dzisiaj, powszechnie zauważa się permanentną manipulację stosowaną przez władzę PO, która w szczególności dotyczy sfery życia publicznego i gospodarczego. Od początku sprawowania władzy na każdym kroku widzimy, że „grają wszystkim czym tylko się da”. Sprawia to, iż morale władzy są mocno wątpliwe w odbiorze społecznym.
 
 
Dowodem jest wykorzystywanie symbolu religijnego, Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, bez poszanowania męczeństwa pomordowanych w Katyniu i ofiar katastrofy smoleńskiej. Krzyż używany jest w niewłaściwym kontekście. Przykładem może być napis na jednym z transparentów widocznych wśród przeciwników obrońców Krzyża, podczas manifestacji w dniu 9 sierpnia pod Pałacem Prezydenckim, na którym można było czytać: PRECZ Z KRZYŻAMI NA STOS Z MOCHERAMI.
 
 
            Podobnie jak poseł Janusz Palikot mówił „Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie” w czasie jednego z wieczorów wyborczych Platformy Obywatelskiej, tak i dzisiaj widzimy wątpliwy szacunek dla godności i życia człowieka, wątpliwy szacunek do symbolu religijnego i narodowego - jakim bez wątpienia jest Krzyż.
 
 
            Przewrotność obłudników PO sprowadza się do ośmieszania i drwienia z opozycji politycznej, traktowania ich jak oszołomów oraz czynienia wielu pozornych gestów dobrej woli kierowanych do milionów Polaków. Przykładem są niewinni ludzie, którzy ucierpieli w wyniku powodzi, którym obiecuje się pomoc od 4 miesięcy. Straszy się poszkodowanych - jak gruszkami na wierzbie - zapomogami w wysokości 6 tysięcy.
 
 
            Wielu polityków PO przypomina zachowaniami twory, które co innego mówią, co innego myślą a jeszcze co innego robią.
            Prawo i Sprawiedliwość ma duże zaufanie wśród społeczeństwa, czego potwierdzeniem jest poparcie blisko 8 milionów Polaków udzielone Jarosławowi Kaczyńskiemu w wyborach Prezydenckich. Dlatego też, mamy prawo domagać się odpowiedzialności i prawdy w sferze życia publicznego i gospodarczego a nie bezwiednego przyjmowania i tolerowania obłudy czy pogardy, którą serwują politycy PO Rodakom.
                                                                
 
                                                                        Z poważaniem
                                                                        Grzegorz Matusiak
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem inżynierem i samorządowcem - mam 49 lata wraz żoną i synem mieszkam w Jastrzębiu - Zdroju na Osiedlu Zofiówka. Jestem przewodniczącym koła Prawo i Sprawiedliwość oraz Przewodniczącym Rady Miasta. Ukończyłem AGH i pracuje na KWK Zofiówka. Od 1989 należę do NSZZ Solidarność(w 1988 roku brałem czynny udział w strajku w KWK Zofiówka b. Manifest Lipcowy). W życiu osobistym, zawodowym i politycznym jestem wierny ideałom solidarności : "Siła państwa i jego rozwój zależą w dużej mierze od mądrej i sprawnej pracy samorządów, tak aby dla wszystkich w domu ojczystym starczyło chleba i żeby nikt nie czuł się zapomniany" Jan Paweł II.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Przemysław T. Kudliński Dziękuję, przeczytam. pozdrawiam serdecznie

Tematy w dziale