Książki i publicystyka.
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie.
3 obserwujących
115 notek
46k odsłon
  48   0

Niezależne i zależne media

wRealu24
wRealu24
O mediach, o Gazecie Wyborczej.

Drodzy Przyjaciele. 

Wstęp.

Dziś napiszę, co sądzę o paszkwilu jak nam wysmażyła Gazeta Wyborcza nt. Internetowej telewizji @wrealu24 . 

Coż można rzec?

"Gazeta Wybiórcza" zachowała się klasycznie jak na swoje środowisko przystało, nic więcej. Świadczy to tylko o jednym - ci ludzie nie powinni być dziennikarzami. Wyrywanie z kontekstu wypowiedzi itd. Świadczy o marności dziennikarstwa w Polsce. Potwierdza się także moja teza o popłynięciu lewicy w ideologię tak mocno, że ci ludzie są daleko od rzeczywistości.

Remedium.

Rzecz jasna wolne, niezależne media powinny nadal istnieć oraz poszerzać, szukać wśród ludzi takich, którzy nadają się na niezależnych dziennikarzy, bo tacy ludzie są nie tylko potrzebni, ale niezbędni. Tylko błagam nie róbcie tzw. Clickbaitów, nie stosujcie syndromu oblężonej twierdzy itd. Róbcie porządne debaty, poszerzajcie zakres działalności nie tylko o publicystykę, przegląd prasy, ale także o wydarzenia kulturalne itd. Jak napisałem niedawno pod postem Pana @marcinrola_ Musimy być jako prawica 1000x lepiej przygotowani merytorycznie od lewicy. Innej drogi nie ma. Wiecie czego najbardziej boi się lewica w Polsce? Prawdziwej konfrontacji. Nie chodzi tu o rękoczyny. My do tej konfrontacji powinniśmy świetnie przygotowani doprowadzać. Pozwoliłoby to przynajmniej części społeczeństwa zobaczyć kto jest kim. Jeżeli mogę coś doradzić @wrealu24, to Drodzy Redaktorzy. Zacznijcie grzebać w życiorysach ludzi z wiadomej gazety oraz pokazywać to swoim widzom. Niech powstanie porządne kompendium o tych ludziach, a w międzyczasie musimy się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć. Bez tego ani rusz.

Podsumowanie.

Jak już wyżej artykuł z GW nie zaskakuje, bo po prostu nie może. To nie jest pierwszy raz kiedy wiadoma gazeta, coś przekręca, manipuluje. Musimy być na to po prostu gotowi.

#bookstagram #bookstagrampl #książka #książki #book #books #booklover #bookstagrammer #bookphotography #polishboy #polish #mylife #polska #bookaholic #bookstagrampolska #bookworm #bookpolish #polscypisarze #polskaksiążka #historia #history #domowabiblioteczka #przezjednoem #polskibookstagram #patriotyzm #polskość #historiapolski #prawicowyinstagram #naszebookstagramy #wrealu24

Moje społecznościówki:

https://www.instagram.com/artur90268/

https://linktr.ee/artkoz

Artykuł GW:

https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,28723908,telewizja-na-ktora-zbiera-ksiadz-bezkarnie-szczuje-na-ukraincow.html?disableRedirects=true

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale