homo faber

Nie lubię skrajności , ale rozumiem , że czasem prawda leży tam , gdzie leży - i to nie jest środek ;-)

Obserwuj Wiadomość 0 Obserwujących 3 Notki 4917 Odsłon
Chcesz więcej aktualnych informacji?