INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  576   0

Najlepszy z kandydatów.

Krzysztof Puzyna, 24 marca 2015

Celem tego tekstu jest życzenie by kluczowe stanowisko w Polsce, było zajęte przez człowieka, który nie oszuka swoich wyborców. Gdzie się oszukuje, głównym problemem staje się zaufanie do kandydata. Czy można zaufać kandydatowi, który nie ma żadnych dowodów walki o suwerenną Polskę, a zaistniał przy pomocy milionów złotych wydanych na jego propagandę w mass mediach i w Internecie? Taki może grać najlepszą, patriotyczną rolę swojego życia, może śpiewać najpiękniejszą piosenkę, może obiecywać każdemu kieszenie pełne złota, ale każdy, oprócz ciemnogrodu zdaje sobie sprawę, że są to popisy związane z pełzaniem do władzy, a nie z prawdziwym dążeniem do polepszenia losu Polaków.

Także ciemnogród powinien się zastanowić, czy tu chodzi o wiarę w Boga, wiarę w kościół, czy o wiedzę dotyczącą przewidywalnego postępowania i wiarygodności kandydata, o dowody jego zasług dla Polski, pozwalających zaufać, że w dalszym ciągu będzie działać na rzecz Polski i Polaków?

W sytuacji, gdy polskim wyborcom wielokrotnie w oszukanych wyborach podstawiono marionetki, udające patriotycznych Polaków, czy tym razem wyborcy potrafią wyłuskać odpowiedniego ich przedstawiciela, zasługującego na najwyższe stanowisko? Nawet organizacja kontroli wyborów, wydaje się mieć za zadanie wprowadzenie na stanowisko Prezydenta RP dalszego przedstawiciela interesów US-Izraela. Hasbara- syjonistyczna propaganda namnożyła w tym celu swoich kandydatów - by Polacy wyjścia nie mieli.

Przypadkiem najgłośniejszym w tych wyborach, jest ożeniony z Żydówką Andrzej Duda. Trzeba jasno powiedzieć! Żydówki wychodzą za mąż tylko za Żydów, tak wiem.  

Andrzej Duda powinien spuścić spodnie.

Nie ma się, co obrażać, reguły pojedynku bokserskiego np. z aktualnym Prezydentem Bronisławem Komorowskim, wprowadziła wspomagająca Dudę medialnie Hasbara. Obowiązują reguły zawodów sportowych i współzawodnictwa w piękności:

- kandydat ma być młody, elegancki

- powinien umieć jeździć na nartach,

 -mieć opanowaną technikę przemówień i nie czytać z kartki (każdy prawnik uczy się wolnej mowy),

-pomagać przytomnie poszkodowanym i potrzebującym-, (gdy jego śp. szef Prezydent Lech Kaczyński odlatywał do Smoleńska to podsekretarz stanu A. Duda wysypiał się w Krakowie.)

Dlatego Andrzej Duda powinien wg reguł sportowych dać się zbadać na niedozwolony doping, (czyli kontakty z najniebezpieczniejszą mafią na świecie- tą syjonistyczną). Syjonizm polega na wzajemnym zaufaniu i bezwzględnym poparciu wśród Żydów działających na rzecz ich wspólnego państwa Izrael. Siatka żydowskich inwestorów, naukowców, artystów, handlarzy, producentów, lekarzy z różnych miejsc na świecie, popierając się wzajemnie, kreuje bezustannie nowe pseudo-osobistości i narzuca je lokalnym społecznościom. Tak jest i w Polsce. Pod nazwą Solidarności syjoniści ukształtowali trwałą siatkę władzy.

Gdy czytam zdanie blogerki z talentem do ćwierkania, ninanonimowa: "Wszyscy Żydzi, jakich znam, są bogobojnymi katolikami!! Udawanie NIC NIE KOSZTUJE, a przynosi same korzyści." to przychodzi mi do głowy, że w ten sposób syjonistyczna propaganda - Hasbara, wylansowała multimedialnie kandydata na Prezydenta RP dr Andrzeja Dudę.

Który kandydat jest, więc najlepszy na najwyższe stanowisko w Polsce?

Wg mnie taki kandydat, który potrafi udowodnić, że działał, walczył o dobro Ojczyzny na długo przed aktualną kampanią wyborczą i można mu zaufać.

Wczoraj rozmawiałem z Polakami z Wrocławia i z Gdańska. Starsi ludzie byli przekonani, że Kornel Morawiecki (ur. 1941), ma więcej niż 80 lat i poza tym nie kandyduje. Byli to ludzie informujący się w mass mediach głównie przez państwowe kanały telewizyjne oraz Radio Maryja i Telewizję Trwam.

Wg mojego przekonania obowiązkiem mediów jest podanie wszystkich kandydatur do wiadomości publicznej. Kandydaci nieżydowscy, są przez mass media pomijani lub ośmieszani (kulturysta-goryl bez matury, stojący na bramce dyskoteki). Dalszą ciekawą sprawą jest wpajanie Polakom- takie jest ogólne przekonanie, że stanowisko Prezydenta musi zajmować energiczny, młody, zdrowy człowiek. A przecież to są podstawowe kryteria stawiane sportowcom oraz poborowym do wojska…

Pytam się, komu potrzeba na kluczowym stanowisku, marionetki, politycznego zera, bez własnego zdania, oślizłego jak węgorz, bez własnej moralności? Oczywiście koncernom, korporacjom, ustawiających sobie polskie ustawy dla własnych biznesów. Mając na stanowisku marionetkę zatwierdzającą ich ustawy bez zmrużenia oka, międzynarodowa lichwa, będzie dalej rządzić Polską.

Także w tych wyborach większość kandydatów na Prezydenta reprezentuje syjonistyczne interesy. Dlatego nie byłem zdziwiony, gdy na spotkanie dyskusyjne kandydatów na Prezydenta 22 marca zorganizowane przez stowarzyszenie Oburzeni oraz Podziemna TV nie przyszli kandydaci muszący się obawiać odpowiedzi na pytanie: Czy jest Pan Żydem?

Blogerka ninanonimowa pisze: "Żydostwo namnożyło kandydatów, aby ten polski nie miał szans na zaistnienie."

Ten fakt powinien uwzględnić każdy wyborca.

Obojętnie, czy obywatele polscy powiązani z interesami Izraela, czują się Polakami, polityka syjonistyczna, najwyższego szczebla popierała i będzie popierać przede wszystkim interesy niepolskie, szkodzące Polsce i Polakom. Kluczowe pozycje obsadzone przez Żydów w Polsce są furtką syjonistycznego wpływu. Dlatego dla świadomego Polaka odpadają kandydaci z partii będących pod wpływem rosyjskim, niemieckim, USA czy Hasbary: SLD, PSL, PO i PiS. 

By uratować ziemie polskie przed wyprzedażą obcokrajowcom, by uratować wody dla rolnictwa i wody pitne, by zachować szansę na odnowę Polski trzeba inicjacji zmian.

Pierwszym krokiem obudzonego społeczeństwa mógłby być świadomy wybór na stanowisko Prezydenta Polski uczciwego, zasłużonego Polaka.

Trzeba przy tym odciąć się od obiecanek przedwyborczych, sztucznych tworów Hasbary- Bronisława Komorowskiego, Andrzeja Dudy, Janusza Korwina-Mikke, czy dalszych, a zacząć szukać ludzi zasłużonych dla Polski przed wyborami.

To nie jest łatwe przy medialnej blokadzie. Pomocnym staje się jeszcze nieocenzurowany Internet. Polecam posłuchać widea z wypowiedziami Zdzisława Jankowskiego: Polska Ziemia dla Polaków!

Drugim równorzędnym, zasłużonym kandydatem jest Kornel Morawiecki

By przekreślić plany US-Izraela- notabene realizowane analogicznie jak w Kijowie, przez CIA, tym razem z ambasady USA w Warszawie, trzeba natychmiast podpisać poparcie, lub zbierać podpisy jednemu, z powyższych kandydatów na Prezydenta RP.

Ci ludzie nie mają milionów Hasbary na medialną propagandę, trzeba im pomóc i natychmiast zacząć działać!

Na spotkaniu 22 marca, każdy z nich miał ciekawe wypowiedzi. Każdy z nich- Jankowski, a także Morawiecki jest w swoich wypowiedziach i zasługach dla Polski niesprzeczny. W przeciwieństwie do innych kandydatów. Np. Były podsekretarz Andrzej Duda- gdy jego szef, śp. Lech Kaczyński spadał do lasku w Smoleńsku to Duda spał w Krakowie. Taki Andrzej Duda urodził się dopiero w kampanii wyborczej 2015. Urodził się w łonie Hasbary, posmarowanym grubą warstwą milionów złotych.

Mamy, więc wybór pomiędzy Morawieckimi Jankowskim, dwoma ludźmi spełniającymi kryteria najwyższego stanowiska w Polsce. Osobiście wspieram dr Kornela Morawieckiego.

Tu jego życiorys:

http://prezydentwolnosci.pl

lub tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Kornel_Morawiecki

Tu apel Kornela Morawieckiego

Dr Kornel Morawiecki ma więcej zasług politycznych dla Polski niż Prezydent Bronisław Komorowski szkód na swoim koncie.

Wybierz wyborco zaufanie, a nie wiarę w obiecanki wyborcze, czy gwarantowane szkody!

Zaufaj Kornelowi Morawieckiemu lub Zdzisławowi Jankowskiemu!

mgr inż. Krzysztof Puzyna

Polecane artykuły i filmy

  1. Zamienił stryjek siekierkę na kijek, czyli Duda prezydentem
  2. -ten Pan, Pani jest ŻYDEM
  3. Polska Ziemia dla Polaków! Zdzisław Jankowski, Forum Rolnicze Poznań 12 marca 2012 roku: https://youtu.be/Bo9HSkG0sOM
  4. Alicja Adwent wspomnienia o Filipie Adwencie. Musimy bronić polskiej ziemi przede wszystkim przed Polakami, którzy ją sprzedają. http://youtu.be/kU5Fhn8xRBM
  5. Kali kupi ziemia w Polska
  6. Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 3109)
  7. Protest rolników 19. 02 http://youtu.be/tVeE8zGzAfo
  8. http://www.aferyprawa.eu/Platne/LISTA-OSOB-POCHODZENIA-ZYDOWSKIEGO-SPRAWUJACE-INTRATNE-FUNKCJE-WE-WLADZACH-RP-330

W Hamburgu, 24 marca 2015 roku

Krzysztof Puzyna


Podpisz

Szybka reakcja nowego rządu w GrecjiAKT WOLI NARODU

http://www.petycjeonline.com/akt

Akt Woli Narodu jest już na Twitterze:

https://twitter.com/aktwolinarodu

 


Uwaga.

1. Komentarze bez polskich znaków są usuwane.

2. Komentowanie przez wyznawców  wiary Mojżeszowej, jest możliwe, ale po przeprosinach, za pośmiertne opluwanie Polaków przez M. Reich-Ranickiego,- (Telewizja niemiecka wyświetliła jego obelgi.) 


Skuteczne usunięcie przeszkadzających w czytaniu migawek Salon.tv

umożliwia rozszerzenie adblock plus i wprowadzenie do niego własnego filtra "x-link.pl"

Dalszą wygodną metodą bezstresowego czytania, w przeglądarce Firefox jest wyłączenie scriptów Java: umieszczamy przy pomocy rozszerzenia Classic Theme Restorer addon QuickJava na dolnej listewce i zależnie od zapotrzebowania włączamy lub wyłączamy JavaScript przez kliknięcie myszką  (JS)

Szybka reakcja nowego rządu w Grecji

Skuteczna metoda przeciwko łamaniu długiej strony:

Co do kwestii komercyjnego łamania stron salonu24.pl na części przez zewnętrzny script: długie teksty trzeba wstawiać do tabeli '1x1 border 0 (lub border 1, poczekać aż serwer odświeży stronę i wycofa script do stronicowania)

 

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale