INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
197k odsłon
  136   0

Homo Sapiens- ważny dla Boga i Smartfona, zamiast wstępu do cz. 3

Anonim TT K.P.
Anonim TT K.P.

Facebook wysysa dane; cz. 3, wstęp. Większość internautów nie chce wiedzieć, co to znaczy samostanowienie w Internecie, czym jest kontrola własnych danych.

Notka o mojej przygodzie z trojanem z Netsprintu na neonie24.pl, była motywowana stymulowaniem rozwoju poziomu świadomości u Internautów, w celu dostrzeżenia wartości  własnych danych i pójścia w kierunku ich ochrony.


W części 2 napisałem o masowym wykradaniu danych osobowych w polskim Internecie,  przez niemiecką"Spółdzielnię dostawców danych Netsprint” (m.in.Trojan.GenericKD.4533876).Z tą świadomością jest w dalszym ciągu nie tylko w Polsce bardzo słabo. Panuje ogólny pogląd, że istoty mało znaczące- szaraczki nie muszą chronić własnych danych, gdyż tak jak one, zachowują się miliony innych szaraczków, nikomu nie szkodząc, nikomu nie zagrażając.


Jest to całkowicie błędna ocena sytuacji!  Każda osoba, każdy szaraczek, robaczek, czy glista, są nie tylko ważne dla Pana Boga, ale też dla każdego włączonego smartfona. Smartfon (w oryginale Smartphone) musi mieć w systemie operacyjnym włączone usługi przekazu danych i lokalizacji. Następuje to w praktyce automatycznie, jeżeli korzysta się z usług w Internecie.


Podłączenie do Pana Boga  jest jak można osobiście doświadczyć poprzez pracę nad samym sobą, również ważne. Pan Bóg zwraca uwagę głównie na tych, którzy z nim pozostają w stałym kontakcie np. przez modlitwę. Dobry kontakt z Panem Bogiem jest w sensie synchronizacji częstotliwości nadawania i odbioru, jak podłączenie się smartfonem do sieci internetowej.


Państwo wymaga kontroli swoich obywateli.  Ludzie będący u władzy i ich sponsorzy, bronią się przed jej utratą. Dla ochrony swoich wpływów, używają przeciwko obywatelom środków przemocy, sfinansowanych z wypracowanych przez ich wyborców podatków. Taniej byłoby dla Narodu kontrolować tymi środkami przemocy  tych u władzy. Taniej dla Narodu byłoby wprowadzić ocenianie i regularne, częste rotacje głównych urzędników państwowych z mocy ocen suwerenów.


Program Indect  bada i podsuwa rozwiązania jak wychwytywać z masy ludzi, tych o podejrzanych zachowaniach. Indect nie stawia kabały, nie pyta Pana Boga, tylko przetwarza biliony danych dostarczonych przez lekkomyślnych szaraczków. Wideokamery wystawiane w tysiącach, w miejscach publicznych, identyfikują przechodzących ludzi. Robią to też smartfony. Porównują zidentyfikowane twarze z danymi zebranymi w internetowych bazach danych i namiarami GPS z osobistego smartfona.


Tu dużą rolę wypełniają już gry łączące realny świat z wirtualnym, tzw. GPS-Apps, jak np. poszukiwanie w mieście wirtualnie schowanego skarbu (Tourality), zabijanie Smiles (GPS Onslaught), czy wirtualne polowanie na duchy (SpecTrek Light). Uczestnicy chodzący po mieście, cały czas zostawiają swoje dane osobiste połączone z danymi smartfona i namiarami GPS i o to organizatorom gier, właścicielom Google, Facebooka, czy zlecającym zbieranie danych służbom chodzi. Oprócz gier GPS, mamy programy dla smartfonów, fittness apps - sprytnie (smart) znoszące prawo do kontroli własnych danych i samostanowienia.


Są to masowo wchodzące w życie aplikacje o kondycji fizycznej, (fitness apps - aplikacje o kondycji)- do liczenia kroków, zużycia kalorii, 24 godzinnej kontroli pulsu, czy ciśnienia krwi, temperatury ciała, składu ciała, a także do analizy snu. Aplikacje otrzymują dane do analizy z "Wearables".


Wearables  Activity Tracker są to sensory różnych funkcji fizycznych i organów człowieka, noszone na nadgarstkach, na uszach lub na oczach, jak zegarki, słuchawki lub okulary (Smartwatches, Headsets, Smartglasses)-, często z własnym ekranem.


Sensory są połączone bezprzewodowo w technice Bluetooth z włączonymi smartfonami, lub z komputerami osobistymi, PC. W sprzedaży są już smartwatches (inteligentne zegarki) niewymagające połączenia ze smartfonem. Znaczy firma zbiera dane i przesyła ekskluzywnie bez pośrednictwa smartfona. Fitness apps są tak programowane, że zebrane dane przekazywane są na serwery producentów i innych, np. dostawców sieci.


Danymi szaraczków, ich profilami zdrowotnymi, profilami poruszania interesują się nie tylko służby, policja, ale również pracodawcy i koncerny ubezpieczeniowe, z powodu zdolności kredytowych, też banki.


Jeżeli wiadomo, że szaraczek pali papierosy, to będzie płacił większe składki, gdyż będzie częściej chory niż niepalący. Palacz, (grubas, pijak, lub ćpun) może powiedzieć, ale przez to, że palę, (żrę, piję, ćpam) szybciej umrę i to jest taniej dla zakładu pracy..


Tylko, że reguły kontroli ustanawiają myśliciele globalizmu, zarządy światowych koncernów, wyznawców Darwinizmu Społecznego, czy Neodarwinizmu (Darwinizm wzbogacony o genetykę). W mojej ubezpieczalni zwracają osobie uprawiającej regularnie sport, część składki ubezpieczeniowej. Także pracodawcy i właściciele firm są bardzo zainteresowani zdrowotnością i stopniem wytrenowania własnych pracowników.


 Publikacja w image  w strzałkę! 


Czytaj dalej przez puknięcie w linka.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie