INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  3823   0

Polskę zalewają niemieckie śmiecie.

K.P.
K.P.

Polskę zalewają niemieckie śmiecie. Magazyn ARD Europa, z polskimi napisami. Tłum. własne.

Wreszcie zauważyli ten fakt oficjalnie Niemcy. Nie ma się co łudzić to tzw. krokodyle łzy. Pozwalają skanalizować dochodzenie polskiej prokuratury i jakieś tam protesty na wredną antypolską działalność. Niemcy chętnie sortują swoje śmieci na papier, tworzywa wartościowe, czy odpady organiczne. To wszystko. Biznes odpadowy nie interesuje się szlachetnym sortowaniem odpadów przez zwykłych Niemców. Większość z wysortowanych odpadów znajduje swoje miejsce na ogólnych składowiskach. Taka jest prawda.

Tu filmik o składowiskach dla niemieckich brudów w Polsce. Mają Niemcy w Polsce zaplecze ludzkie z łamistrajków, pracowników w uboju, na budowach, czy w opiece nad starszymi ludźmi, oraz miejsca na polskich składowiskach śmieci.

Wyjaśnia się dlaczego w wielu polskich miastach palą się wysypiska śmieci. W ubiegłym roku paliło się na 117 wysypiskach śmieci.

Niemcy są uważani za mistrzów świata w eksporcie.
W rzeczy samej Niemcy eksportują nie tylko maszyny, samochody, czy elektronikę ale także śmiecie, np. do Polski. Gdyż tam można się ich tanio pozbyć. Jeżeli państwo myślą to śmierdzi do nieba, to macie prawdopodobnie rację, jak pokazuje dziennikarka śledcza Mathea Schüle
Przed ponad rokiem, 25 maja wybuchł w Zgierzu na wysypisku duży pożar. Ogień pochłonął 50 tysięcy ton śmieci, w tym dużo odpadów z tworzyw sztucznych. Straż pożarna walczyła z pożarem przez wiele  dni. Chmura dymu stanowi olbrzymie niebezpieczeństwo dla zdrowia, wyjaśnia specjalista chorób płucnych z Warszawy dr Tadeusz Zielonka. Bezpośrednim następstwem mogą być choroby dróg oddechowych i astma. Dr Zielonka: Te "dymy" (tł.: mikropyły) przedostają się do naszego układu krążenia i mogą powodować zatory, udary, zawały serca oraz uszkadzają centralny układ nerwowy.
W ten sposób można podnieść ryzyko zachorowalności na przedwczesny zespół otępienia (tł.: chorobę Alzheimera).
Miasto Zgierz nie jest wyjątkowym przypadkiem.

Przetłumaczyłem ten filmik, trzeba wcisnąć na wideo "napisy" -czwarta ikonka od prawej krawędzi, u dołu.Lubię to! Skomentuj96 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości