0 obserwujących
119 notek
62k odsłony
587 odsłon

Stefan Niesiołowski nie zna się na swojej robocie.

Wykop Skomentuj1

Witam

Na blogu nie napisałem ani jednej litery przez chyba 2 lata, cóż miałem ciekawsze rzeczy do robienia. Co mnie skłoniło do popełnienia nowej notki- złość. Ano niejaki pan Stefan Niesiołowski, zawodowy parlamentarzysta, który piastował choćby zaszczytne funkcje marszałka sejmu (druga osoba w państwie jakby nie było) w wywiadzie dla onet.pl stwierdził że Z. Ziobro nie może doprowadzić do osądzenia przed Trybunałem Stanu Jana Dworaka bo ten i tu cytat: "Jana Dworaka przed Trybunał Stanu, bo nie jest konstytucyjnym ministrem"

Ja, jakby poprosili mnie o komentarz do danej sprawy, otworzyłbym sobie konstytucję w której jest napisane że podmiotowy zakres odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu obejmuje nie tylko ministrów, ale a może przede wszystkim prezydenta, prezesa NIK, prezesa NBP jak również członków KRRiT i choćby posłów w zakresie art. 107 ust. 2 konstytucji.

Hańbą jest za to że facet który pobiera pieniądzę za bycie członkiem parlamentu, nie jest łaskaw dobrze przygotowywać się do swej pracy.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale