16 obserwujących
177 notek
174k odsłony
  1413   6

Szokująca wypowiedź Claptona. Czyżby następowało przegrupowanie sił w wojnie najbogatszych

Jack Mac Lase
Jack Mac Lase
Eric Clapton powiedział, ze telewizja hipnotyzuje i, że zmusiła go do szczepienia. Dziwne, że to oświadczenie ukazało się na portalu MSN należącego do korporacji Microsoft. Przecież Bill Gates jest frontmenem pandemi covid-19

Zdumiewający tekst pojawił się na portalu MSN należącym do korporacji Microsoft pod tytułem "Eric Clapton twierdzi, że osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 są pod "hipnozą"". I co czytamy w tym artykule?

"Eric Clapton wierzy, że w dobie pandemii koronawirusa społeczeństwa są poddawane masowej kontroli umysłu. Brytyjski wokalista mówi o podprogowych treściach, które mają wymusić posłuszeństwo i szczepienia przeciwko COVID-19. Przekonuje, że sam padł ofiarą tej "hipnozy"."

"76-letni brytyjski muzyk mówił, że przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19 w 2021 r. pod wpływem... podprogowego przekazu w reklamie farmaceutycznej"

"Clapton powołał się przy tym na opinie belgijskiego psychologa Mattiasa Desmeta, mówiącego o masowej hipnozie, na którego często powołują się antyszczepionkowcy.Zacząłem zdawać sobie sprawę, że to naprawdę istnieje. (...) I wtedy mogłem to zobaczyć. Kiedy już zacząłem szukać tych treści, widziałem je wszędzie - mówił Clapton.""

Zaskakujący tekst jak na portal podporządkowany Billowi Gatesowi - frontmenowi pandemii covid-19.

To, że telewizja hipnotyzuje to wiadomo od dawna. Można o tym przeczytać np. w książce Rachel Copelan "Hipnoza - klucz do umysłu" z roku 1992. Poniżej zamieszczam tekst polski z książki wydanej w roku 1996 przez wydawnictwo Limbus.image


imageZdumiewające jest, że taki portal jak MSN drukuje takie rzeczy i to jeszcze w wielu językach świata, bo ja to przeczytałem w języku polski, a tekst oryginału to z pewnością angielski. Wygląda to tak, jakby ludzie stojący za Billem Gatesem zaczęli się wycofywać z projektu kowid, może nie całkowicie, a tylko przegrupowują siły. O tym, ze trwa wojna rodów pisałem już rok temu w artykule "Tajemnicze zgony w styczniu. Czy to jest wojna żydowskich rodów?". Wojna ta prawdopodobnie rozprzestrzeniła się również na nieżydowskie rody. Ludzie stojący za Gatesem zmieniają kierunek natarcia i zwierają szyki o czym może świadczyć niedawna wypowiedź ich frontmena zacytowana przez komputerswiat.pl w artykule "Bill Gates przedstawia plan zakończenia pandemii i zapobieżenia kolejnej":

"Bill Gates uważa, że pandemia może zakończyć się jeszcze w 2022 r. Niezbędna będzie do tego jednak jeszcze ściślejsza współpraca naukowców, rządów i firm, mająca na celu przyspieszenie opracowania nowych szczepionek. Zdaniem Gatesa niezbędne będzie wsparcie, przede wszystkim finansowe, dzięki któremu możliwe będzie rozszerzenie pomocy na większość regionów świata."

"Teraz były szef Microsoftu zdecydował się przedstawić rozwiązanie, dzięki któremu pandemia miałaby się zakończyć, kolejnych nigdy byśmy nie już nie ujrzeli. Zdaniem Gatesa musimy skupić się na innowacjach, dzięki którym możliwe będzie stworzenie m.in. lepszych szczepionek."

Jakby te, którymi teraz jesteśmy szczepieni były złe. Przecież według zapewnień naszych medycznych celebrytów są super-świetne. I dalej:

"Fundacja Gatesa ma zwiększyć wsparcie dla Coalition for Epidemic Preparedness Innovations (Cepi) o 50 proc. do 264 mln dol. Chce też, by inne fundacje i państwa dołożyły się do finansowania Cepi, by ta mogła osiągnąć swój cel w wysokości 3,5 mld dol. Dzięki tym pieniądzom możliwe ma być szybsze rozwiązywanie problemu przyszłych epidemii, poprzez przyspieszenie rozwoju szczepionek i pomoc w szybszym i sprawiedliwszym dystrybuowaniu ich do najbardziej potrzebujących krajów. Cepi miało finansować aż 14 projektów szczepionek, z czego trzy wpisano na listę zastosowań awaryjnych przez Światową Organizację Zdrowia, a sześć jest nadal rozwijanych.".

O co właściwie chodzi z tymi szczepionkami, skoro szczepionki nie wyeliminowały sztandarowej choroby szczepionkowców czyli czarnej ospy, o czym można przeczytać w wykładzie dr Toma Macka i w moim spiskowym poście sprzed lat?

Pewną odpowiedź daje Credo Mutwa - szaman z Południowej Afryki w rozmowie z Davidem Icke, Credo twierdził, że szczepienia białych zabijały w murzyńskich dzieciach zdolność kontaktowania się z duchami. I cos w tym może być, bo Julian Rose w swojej książce " Pokonać umysł robota, zachować człowieczeństwo" z roku 2021 cytuje Rudolfa Steinera:imageCzyli rody chcą zmienić ludzi w zombie, a gra się toczy o to, kto będzie władał watahą zombie. W możliwość zrobienia z ludzi zombie możemy wierzyć albo nie, ale 30 kwietnia 2011 roku został zatwierdzony conplan 8888 znany również jako „Plan Przeciwdziałania Dominacji Zombie”. Na portalu gamesguru.pl ​możemy przeczytać coś więcej o tym planie:

"USA postanowiło przygotować plan na wypadek apokalipsy nieumarłych. CONPLAN 8888 jest dokumentem zawierającym nie tylko opis rodzajów zombie, ale i specjalny plan działania podczas potencjalnej epidemii."

"został stworzony jako szkolenie dla nowych strategów wojennych do pracy z nietypowymi źródłami zagrożenia, to zawiera on pełny plan działań wojska oraz instytucji państwa podczas apokalipsy. Poza standardowymi, „nietypowymi” sytuacjami, tzn. powodziami, pożarami czy wojnami z innymi krajami, postanowiono podkręcić poziom trudności i dać problem, z którym jeszcze nikt realnie się nie spotkał. Teraz wyobraźmy sobie, że taka apokalipsa zombie jest możliwa. Moim zdaniem stratedzy zdali egzamin. Są przygotowani na różne, nawet najbardziej absurdalne odmiany nieumarłych, mają plan, co robić przed, w trakcie i po. Zdają sobie sprawę, że nie wolno się cackać i dołączać do hordy w skórzanej masce, tylko trzeba je eliminować jako zagrożenie."

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale