Gorące tematy:

35 obserwujących
2009 notek
1119k odsłon
298 odsłon

Wideo. Tęczowe flagi w psich kupach

Wykop Skomentuj4

Jan Bodakowski
Wideo. Tęczowe flagi w psich kupach

Czytając o akcji osób LGBT (znanych z napadu na samochód fundacji Pro i pobicia wolontariusza tej fundacji przeciwnego pedofilii) wywieszających tęczowe flagi na figurach i pomnikach w Warszawie, przypomniała mi się zeszłoroczna akcja Jakuba Perkowskiego (z którym mam przyjemność robić filmiki o polityce i historii na You Tuba, działacza społecznego dziś związanego z Federacją dla Rzeczpospolitej Marka Jakubiaka), który w zeszłym roku rozpoczął akcje wtykania tęczowych flag w psie kupy.

W zeszłym roku Jakub Perkowski ogłosił na swoim koncie na Instagramie, że „8 czerwca 2019 z okazji #ParadaRówności i #PrideMonth (wszędzie te fałszywe tęczowe flagi!!!) zaczynam akcję "LGBT #SrałToPies - Ochrońmy nasze dzieci przed tym gównem!!!"” w ramach tej akcji Jakub wtykał mini tęczowe flagi w psie kupy, by dzieci widziały gdzie leżą psie ekstrameta i się do nich nie zbliżały.

Zdaniem Jakuba Perkowskiego „"LGBT" jest skrótem od popularnego hasła promującego czyste trawniki od psich ekskrementów a jego pełne brzmienie to "Lepiej Gówno Brać Torebką"!”.

Filmik ze wsadzania tęczowych flag w psie kupy ocalały w dwu miejscach.

https://twitter.com/andrzej_fonfara/status/1142076015256264704?s=20

https://www.instagram.com/p/BzItiM2Bi9A/?fbclid=IwAR3kG1BcwtkHDHH4ZMq4jR97jAT-iDLyWkpcX8oIY-2aaKATN5niYl4zQ_E

Akcja tęczowych chuliganów profanujących swoimi tęczowymi szmatami pomniki i sakralne figury zapewne skłoni niektórych do wsparcia akcji Jakuba.

Akcja dorysowywania tęczowych flag do wizerunków Matki Boskiej czy Jezusa może zaś zainspirować do tworzenia i kolportowania grafik łączących tęczowe szmaty i znanych z historii homoseksualistów – np. znanego geja weganina socjalistę Adolfa Hitlera.

Według wydanej przez wydawnictwo Wektory książki „Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej” autorstwa Scotta Livelya i Kevina Abrams, Homoseksualistą i koprofilem był też Adolf Hitler – Hitler w aktach wiedeńskiej policji figurował jako pedał, miał też być homoseksualną prostytutką. Magnus Hirschfeld szef Instytutu Seksuologicznego, którego pacjentem był Ernst Röhm, twierdził, że Hitler był submisywnym gejem, użyczającym swojego odbytu innym homoseksualistom. Hitler miał też świadczyć analne usługi jednemu z wnuków Wagnera.

Jan Bodakowski
image

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale