41 obserwujących
2138 notek
1167k odsłon
  168   1

Foto. Wideo. Warszawiacy kontestują covidianizm

Jan Bodakowski
  Foto. Wideo. Warszawiacy kontestują covidianizm

Nie da się ukryć, że polityka w Polsce od kilku lat właściwie przeniosła się do internetu. Niektórzy jednak starają się to zmienić i wychodzą ze swoim przesłaniem politycznym, jawnie lub bardziej w konspiracji, do ludzi. Tak też się dzieje i w Warszawie.

Nie da się ukryć, że w środkach miejskiej komunikacji szerzy się mały sabotaż. Sabotażyści noszą maseczki pod nosem, kontestując tym przepisy narzucone przez władze i covidiańską propagandą szerzoną nachalnie przez media. Kontestacja ta jest ignorowana przez konduktorów.

Pojawiają się też na murach napisy przełamujące medialną cenzurę covidian. Z namalowanych napisów można się dowiedzieć, że „Bill Gates to debil”. „PiS to zdrajcy, [którzy] robią dla chabad lubawicz” [to kabalistyczny odłam chasydów, z którymi bardzo dobre relacje ma PiS i Putin), „Morawiecki wprowadza wielki reset Clausa Schwaba” Założyciela Światowego Forum Ekonomicznego. Napisy świadczą, że ich autorzy są dobrze oczytani w tematyce.

Na przedmieściach Warszawy rozwieszane są plakaty głoszące, że: zaszczepienie nie zwalnia z noszenia maski, zachowywania dystansu, testowania, możliwości zakażenia, szczepionka jest eksperymentem, a nie tradycyjną szczepionką, nie została w pełni przebadana, nie wiadomo, jakie ma skutki, jak reaguje z lekami, a jak z chorobami, czy nie ma skutków ubocznych, czy nie modyfikuje DNA. Plakaty odbijane na domowych drukarkach głoszą, że nikt nie ponosi odpowiedzialności za jej negatywne skutki, a rodziny zmarłych z tytułu szczepionki nie otrzymają zadośćuczynienia, nawet jak mieli wykupione polisy, ponieważ szczepienie to dobrowolne wzięcie udziału w eksperymencie, który może zakończyć się zgonem.

Coraz częstsze są mikro niewystąpienia przeciwko covidowej polityce. Część z aktywistów jest już tak dyskryminowana, że nie boi się pokazywania swojej twarzy, część ze strachu przed prześladowaniami boi się ujawniać swojej tożsamości.

image

image
image


image

Pandemia pretekstem do pozbawienia edukacji


Likwidacja polskich firm skutkiem pandemiiJedną z najbardziej spektakularnych akcji przeciwników covidianizmu były demonstracje przed domem ministra zdrowia.

Interwencja policji pod domem Niedzielskiego i pikieta pod komisariatem.
https://www.youtube.com/watch?v=357cLjeEGjk

Jan Bodakowski

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale