35 obserwujących
2000 notek
1112k odsłon
289 odsłon

46 zdjęć. Libertarianie na antykapitalistycznej paradzie gejów

Wykop Skomentuj4

Jan Bodakowski
46 zdjęć. Libertarianie na antykapitalistycznej paradzie gejów

Na portalu Prawy pl w artykule „Fotorelacja. Rzekomo wolnościowi libertarianie razem z trockistami, Antifą, komunistami na antykapitalistycznej paradzie gejów” stwierdziłem, że „tegoroczna parada gejów, która przeszła przez Warszawę, miała bardzo antykapitalistyczne przesłanie. Nie przeszkadzało to jednak libertarianom (...) we wspólnym marszu razem z przedstawicielami ideologii dążących do ograniczenia wolności przez aparat państwowy”.

W swojej relacji na Prawym wskazałem, że parada gejów miała anty wolnościowe postulaty: „odebranie wolności słowa tak zwanym homofobom (czyli osobom głoszącym poglądy sprzeczne z postulatami homo rewolucji), homo indoktrynacje w szkołach (choć każdy wolnościowiec powinien być za prywatyzacyj szkolnictwa, likwidacją ingerencji państwa w edukacji, i za tym by to rodzice decydowali o tym, czego uczą się ich dzieci), małżeństwa gejów (choć idea regulowania przez państwo relacji między ludzkich jest anty wolnościowa), państwowych parytetów w zatrudnianiu w instytucjach”.

Moim zdaniem libertarianie idąc w paradzie gejów popierali też jej takie takie anty wolnościowe postulaty jak: finansowanie z podatków (które same z siebie nie pasuj do idei wolnościowych, bo podatki są formą przymusu), bezpłatnej antykoncepcji i bezpłatnego mordowania nienarodzonych dzieci zwanego aborcją, czy tak zwanych operacji zmiany płci.

W artykule na Prawym przypomniałem, że „na paradzie gejów libertarianie wspólnie paradowali z takimi przeciwnikami idei wolnościowych jak: zwolennicy integracji z Unią Europejską (która ingeruje we wszystkie dziedziny życia), przedstawicielami państw systematycznie ograniczających wolność słowa, trockistami, działaczami Pracowniczej Demokracji, Inicjatywy Pracowniczej, Obywateli (którzy systematycznie chcą odebrać wolność słowa i zgromadzeń narodowcom), KOD, partii Zieloni, partii Razem, Antify, SLD”.

Wskazywałem też w swoim artykule na Prawym, że „libertarianie szli w paradzie gejów, na której była promowana lewicowa „Krytyka Polityczna”, lewicowe organizacje, utrzymywane z przymusowych podatków Muzeum Sztuki Nowoczesnej, były niesione czerwone komunistyczne sztandary, hasła głoszące „querowa rewolucja, nie tęczowy kapitalizm”, „mam ubaw, pierdolić kapitalizm”, „wspieramy zniszczenie kapitalizmu”, „anty-kapitalizm jest tęczowy”, „równość seksualna, równość ekonomiczna”, „najpierw równość, potem zyski”, „ani homofobia, ani kapitalizm”, „prawa osób LGBT sprawą ruchu pracowniczego”, „kapitalizm nie jest tęczowy””.

W artykule opisałem też, że uczestnictwo libertarian w antykapitalistycznej paradzie gejów absolutnie mnie nie zdziwiło, swój pogląd uzasadniłem opisując treść pracy „O nową wolność. Manifest libertariański” autorstwa ideologa libertarianizmu Murraya Rothbarda.

Całość artykułu można przeczytać na stronie Prawy pl.
https://prawy.pl/102469-fotorelacja-rzekomo-wolnosciowi-libertarianie-razem-z-trockistami-antifa-komunistami-na-antykapitalistycznej-paradzie-gejow-foto-8173/

Jan Bodakowski

image
image
image
image
image
image
image
image
imageimage
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale