315 obserwujących
897 notek
3931k odsłon
  10312   0

Ul. Ikara. Tak się rodzi nowa tv (Jak internowano Leskiego?)

Jak internowano Krzyśka Leskiego? ZobaczcieTransmisja na żywo spod domu Jaruzelskiego nie obyła się bez przygód. Przede wszystkim, policja zablokowała całą ulicę Ikara. Wiem, że to co widzieliście, zwłaszcza w pierwszej części relacji było dość chaotyczne, ale tam panował spory chaos. Co roku manifestacja odbywała się przed samym domem Jaruzelskiego. Teraz została rozbita na dwie części. Jedna grupa stała z na jednym końcy ulicy, druga na drugim.

Najpierw nasz operator i Grzesiek Wszołek poszli tam, gdzie – jak się okazało – dominowali narodowcy z okrzykami typu „Traktat lizboński zdradą Polski” (traktat negocjowany przez śp. Lecha i Jarosława Kaczyńskich). Potem przenieśli się na drugą stronę, kilkaset metrów dalej, gdzie odbył się apel poległych, gdzie przemawiali m.in. Andrzej Gwiazda i Kornel Morawiecki. GW1990 rozmawiał m.in. z Krzysiem Leskim , Ufką, Rybitzkym, z Mariuszem Kamińskim, z Janem Dziedziczakiem, z Budyniem 78. 

Niektórzy narzekali, że relacja była chaotyczna. Taka była.  Takie są początki. Pokazaliśmy coś, czego nie można było zobaczyć gdzie indziej. Nie mamy wielkich wozów transmisyjnych i helikopterów. Mieliśmy jedną kamerę i naszych blogerów. I znów zrobiliśmy coś, czego gdzie indziej nie było. Szorstko, chropowato, ale prawdziwie. Zapewne Grzesie Wszołek, Rybitzky napiszą więcej o tym, jak było. Wiem, że techniczną jakością przekazu nie dorównujemy TVN ani TVP. Ale jesteśmy prawdziwi. Pokazujemy to, czego nie pokazują inni. Jesteśmy czasem siermiężni, ale niezależni. Tak zaczyna się rewolucja w mediach.   

Dzisiaj, we wtorek, od 18 będziemy pokazywać, relację z marszu organizowanego przez PiS. Reporterem będzie jeden naszych czołowych, starych blogerów – niePiSowiec  - Czarek Krysztopa. Dołączą do niego zapewne nasi niezmordowani GW1990 i Rybitzky. Oglądajcie.  To jest materiał niemontowany, kręcony jedną kamerą. Tak się rodzi nowa, prawdziwa, niezależna, obywatelska telewizja

Lubię to! Skomentuj58 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale