Myślenie ma przyszłość
Nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda
0 obserwujących
46 notek
9653 odsłony
163 odsłony

Czy przypadkiem kasta sędziowska nie uwierzyła , że ma boskie atrybuty

Wykop Skomentuj2

Problem środowiska sędziowskiego jest to, że w większości uwierzyli, że  są równi Bogu i mogą decydować w sposób dowolny o losie innego człowieka . Problem w tym , że w większości, są zwykłymi zakompleksionymi nieudacznikami bez wiedzy  zasad i honoru , bo takich ludzi preferowały mechanizmy mianowania sędziów przez ostatnie 30 lat. Pytanie podstawowe , czy dobra zmiana może coś zmienić , raczej nie bo do tego trzeba olbrzymiej determinacji  , czasu i odwagi.  Nie ma też kto to zrobić , bo zawód sędziego jest całkowicie nie atrakcyjny dla młodych zdolnych , ze względu na uposażenie i feudalne stosunki w pracy. 
Jedyna szansa na zmianę , to całkowita zmiana obecnych 19 wiecznych zasad i struktur na nowe oparte o mechanizmy Sztucznej Inteligencji (AI) i potrzeby nowego świata . Wyeliminowało by to natychmiast większość starej kadry i dało szansę na pozytywne zmiany i sprawiedliwość.  
Przymusowe e-nauczanie  na uczelniach ,pokazało jak jest  to skuteczny mechanizm eliminowania leśnych postkomunistycznych dziadków.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo