Blog
Joe Chal
Joe Chal
Joe Chal Naukowiec
14 obserwujących 586 notek 356741 odsłon
Joe Chal, 4 lipca 2012 r.

Joe Chal - "Sztuczny wirus świńskiej grypy?"

Joe Chal
Joe Chal

                                          

                                                 Foto: wirus świńskiej grypy

 

 

 

Według naukowca z ONZ-u, wirus świńskiej grypy, wirusa Ebola i wirusa HIV zostały utworzone sztucznie jako - Wojskowa broń biologiczna!

 

Jeżeli mamy wierzyć /a brak podstaw aby trwierdzić inaczej/ dwóch znanych dziennikarzy, którzy mówili z najlepszymi autorytetami w ONZ i WHO, epidemia nowego wątku wirusa świńskiej grypy w Meksyku jest wynikiem sztucznie stworzonego patogenu, „Raport Online Journal”.

 

Świńska grypa, Ebola i wirusa HIV były produkowane w laboratoriach!

 

Wiadomości pochodzą z Meksyku, że jeden z czołowych naukowców ONZ odkrył pewne wspólne cechy transmisyjne jak przy wirusie świńskiej grypy, wirusie Ebola i wirusie HIV / AIDS, które wskazują, że zostały genetycznie zmodyfikowane w celu bycia militarną bronią biologiczną.

Naukowiec z ONZ jest przekonana, że wszystkie te w/w wirusy były w rzeczywistości produkowane dla celów wojennych.

Jako dowód, że właśnie tak jest niech posłuży fakt, że proces przenoszenia grypy czy jakiejś innej choroby z trzodu chlewnej na człowieka jest czymś normalnym ale zarażanie sie tym virusem swinskiej grypy A-H1N1 przez ludzi od świń jest niemożliwe, ponieważ tego wirusa nigdy nie stwierdzony u świń. Co więcej, wirus H1N1-częściowo zawiera geny amerykańskich świń, częściowo ludzkie i ptasie szczepy wirusa grypy a także wirusa euro-azjatyckiej grypy świń.

 

Odpowiedzialnymi za to są wojskowi z USA?

 

Inny reporter z Dżakarty, twierdzi, że przywódcy obawiają się, że obecny wirus świńskiej grypy została zmodyfikowana genetycznie tak, że może być przekazywany z jednego gatunku do drugiego ze względu na fakt, że wirus H1N1, zawiera materiał genetyczny wirusa H5N1, ptasiej grypy.

 

Podobno amerykańscy naukowcy ekshumowali ciało kobiety, która zmarła na hiszpańską grypę w 1918 roku i użyli jej materiału genetycznego tego wirusa grypy jako podstawę do stworzenia wirusa H5N1 – ptasiej grypy, poprzez manipulacje genetyczne.

 

Gdzie wyprodukowano tego wirusa?

 

Jest więcej niż prawdopodobne, że wszystko to działo się w laboratoriach w bazie wojskowej Fort Detrick USA z którego pochodzi nowy szczep wąglika nazywany Ames.

 

 

Joe Chal

Opublikowano: 04.07.2012 19:53.
Autor: Joe Chal
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem prezesem i fundatorem Polsko Australijskiej Fundacji działającej na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka. Prowadzę badania naukowe na temat „Autyzmu” (rehabilitacji) z wykorzystaniem komory hiperbarycznej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Panie wittek17!Nie jestem "alfą i omegą", ale staram się wyszukiwać fakty nieskażone...
  • @Bohdan Ozerski  Piszac prosze wstawiac "Moim zdaniem", poniewaz jest to uczciwsze. Artykul ten...
  • @Bohdan Ozerski  Nie powinienem z panem dyskutowac,poniewaz nie umie pan zachowac sie wlasciwie....

Tematy w dziale