Blog
kompletny ekspotent
kierdel
kierdel jaja se robię czasem
24 obserwujących 309 notek 225131 odsłon

Moje ostatnie komentarze

W takim razie cytat z wypowiedzi sekretarza obrony z administracji Obamy, Roberta Gatesa, na temat F-35: ""The Bush administration opposed this engine. The Obama administration opposes it. We have recommended for several years now against funding...
Pańska wiara, że nie na cele militarne nie można wydawać pieniędzy przez długi czas, jest nieuzasadniona. Najlepszy przykład to Joint Strike Fighter (F-35). "Big picture we are still spending billions (maybe trillions in the case of the...
@tichy Czy ja wiem... Chyba ten dowcip jest równie antymilitarny, jak dowcip o "a simple Pole in a complex plane" jest dowcipem antypolskim.
To, że wojsko wydało na coś pieniądze, ma być argumentem, że to coś nie jest głupie? Hmmm... Jeśli przyjrzymy się, na co wydaje pieniądze Macierewicz, ten argument upada. Czy w USA personel w służbach militarnych z pewnością jest...
Zachowanie kota też można prekognitować, ale najpierw trzeba dobrze poznać to zwierzę. W opisanej przez Ciebie sytuacji inaczej się zachowa kot Kaczyńskiego, inaczej kot Schroedingera, a jeszcze inaczej kot Angens.
Znowu napisałeś fajny artykuł :) Tym razem jednak się do czegoś przyczepię, a konkretnie - do tytułu. Chodzi mi o to, że wielu czytelników zapewne potraktuje tytuł zbyt dosłownie. Gdyby wyłącznie Słońce było odpowiedzialne za...
Problem w tym, że spora część Polaków uznaje mity za niepodważalną prawdę i - tu pozwolę sobie zacytować pewnego geniusza myśli politycznej - "nic ich nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne".
Zdecydowanie Raymond Chandler! A gdybym mógł zabrać na bezludną wyspę jedną książkę, byłby to "Rękopis znaleziony w Saragossie" Potockiego.
W astronomii paralaksę często oznacza się symbolem pi, a że związana jest z rozważaniami trygonometrycznymi, w równaniach pojawia się też matematyczne pi. Sam widziałem, jak w jakimś zadaniu domowym student skrócił jedno pi z drugim.


O mnie

Sześć praw kierdela o dyskusjach w internecie
  1. Gdy rozum śpi, budzą się wyzwiska.
  2. Trollem się nie jest; trollem się bywa.
  3. Im mniej argumentów na poparcie jakiejś tezy, tym bardziej jest ona „oczywista”.
  4. Obiektywny tekst to taki, którego wymowa jest zgodna z własnymi poglądami.
  5. Dyskusja jest tym bardziej zawzięta, im mniej istotny jest jej temat.
  6. Trzecie prawo dynamiki Newtona w ujęciu salonowym: każdy sensowny tekst wywołuje bezsensowny krytycyzm, a stopień bezsensowności krytyki jest równy stopniowi sensowności tekstu.
Tymon & Transistors - D.O.B. (feat. Jacek Lachowicz)

free counters

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • W takim razie cytat z wypowiedzi sekretarza obrony z administracji Obamy, Roberta Gatesa, na...
  • Pańska wiara, że nie na cele militarne nie można wydawać pieniędzy przez długi czas, jest...
  • @tichy Czy ja wiem... Chyba ten dowcip jest równie antymilitarny, jak dowcip o "a simple Pole...