222 obserwujących
477 notek
2381k odsłon
9868 odsłon

Przeklęte państwo, głupi obywatele

Wykop Skomentuj248

   Wstrząsające oskarżenie zdesperowanego przedsiębiorcy,  podwykonawcy zbankrutowanej firmy DSS na posiedzeniu sejmowej komisji infrastruktury. Urząd skarbowy żąda od niego zapłaty podatku kilkuset tysięcy złotych od dwóch milionów, których nie otrzymał od DSS (!). Nie płaci,bo nie ma pieniędzy, wszystko stracił na tym interesie przy Euro 2012. Jednak urząd zarzuca mu popełnienie wykroczenia skarbowego (!) Nie ma dochodu, wydał pieniądze na materiały i prace. Chciał dobrze i robił dobrze. A urząd traktuje go jak przestępcę.

    Widać zbitych z tropu posłów, najwyższą władzę w tym państwie. Każdy z nich pobiera na czas wysokie wynagrodzenie w postaci diet i świadczeń na biuro. Dla nich pieniądze są. Przyssali się do państwowego cyca i ciągną. Ssą te pieniądze także za pośrednictwem owego urzędu skarbowego. Po drugiej stronie Marek Szymczyk, przedsiębiorca ze Słupska. Tacy ludzie jak on budują ten kraj. Ale tacy ludzie jak oni pasożytują na Polsce, bo nie potrafią mu zapewnić warunków uczciwego gospodarowania. Krzyczy więc do posłów "tu się urodziłem i tu chcę żyć. Ale jak?" Mam dla niego złą wiadomość: Albo on, albo oni.

   Ciśnie się jedno słowo: Won!

   Nagranie pokazał Jan Pospieszalski w swym programie Bliżej. Jest także na YouTube. http://www.youtube.com/watch?v=wPz7zAawOE8&feature=player_embedded

Jak podaje Gazeta Wyborcza:  "Po piątkowym posiedzeniu komisja przekazała do dalszych prac w podkomisji projekt rezolucji wzywającej ministra transportu, by podjął działania mające na celu zapłatę zaległych sum firmom realizującym zamówienia publiczne, głównie budującym drogi i autostrady."

   Dobre i to, że jest projekt rezolucji "do dalszych prac w podkomisji". Ale dlaczego wogóle powstała taka sytuacja? Czy nie dlatego, że rządzi ten właśnie rząd? Czy nie ten rząd postanowił przejechać się na plecach ludzi rzetelnie pracujących przy Euro 2012.? Zaliczyć kolejny sukces PR siedząc w gabinetach i w sejmowych salach, za cudze pieniądze? Przecież  posłowie partii rządzącej nadzorują budowę autostrad od kilku lat.

   Przeklęte państwo, które pozwala, żeby je obsiadła hołota bez rozumu i sumienia. Głupi obywatele, którzy tak wybierają władze.

Wykop Skomentuj248
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale