11 obserwujących
216 notek
232k odsłony
2267 odsłon

Ekstraklasa 6. kolejka, czyli domniemany Bieniuk wraca do pracy

Jarosław Bieniuk, fot. Piotr Kucza
Jarosław Bieniuk, fot. Piotr Kucza
Wykop Skomentuj135

Pamiętacie ten hałas? Pamiętacie ten zgiełk?

Jarosław Bieniuk, były reprezentant Polski, bożyszcze kobiet i mąż śp. Marylki ze Złotopolskich, oskarżony o gwałt na młodej kobiecie z Sopotu!

Afera wokół Bieniuka wybuchła w połowie kwietnia. Sylwia Sz. zgłosiła się na policję, twierdząc, że w nocy z 12 na 13 kwietnia została zgwałcona przez byłego reprezentanta Polski. 29-latka zeznała, że wcześniej została odurzona narkotykami.

Wśród reakcji od początku przeważało raczej niedowierzanie, tym bardziej, że rzeczona panna nie miała najciekawszej opinii. Osobiście nie będę bawić się ani w prokuratora, ani w adwokata, w końcu nie było mnie tam i skąd mam wiedzieć, jak naprawdę było.
Jednak, podobnie jak większość opinii publicznej, ja też nie bardzo w ten gwałt wierzyłem. Tym bardziej gdy zobaczyłem jedyne dostępne nagranie z tamtej nocy, gdy bohaterowie tej historii żegnali się przed hotelem, co uchwyciła kamera miejska.
Wydaje mi się, że zgwałcona przed chwilą wbrew swej woli kobieta, nie całuje i nie przytula się czule do swego niedawnego oprawcy...

Piłkarz trafił na dwie doby do aresztu. Sprawa ciągle jest wyjaśniana, a prokuratura do dziś nie postawiła mu zarzutów ze względu na brak dowodów.

W kontekście tych niejasności chyba dobrze się stało, że asystent trenera Stokowca wrócił do pracy.

Dzieje się w pierwszej lidze.
Typowana do spadku Warta Poznań, liderem pierwszej ligi. Niezłe jaja, w sumie dawno w Poznaniu nie było miejskich derbów... :))))

Bohater notki sprzed tygodnia, Śląsk Wrocław, nie hamuje i po niezłym meczu wygrał z Cracovią, utrzymując pozycję lidera. W sobotę grają w Gdańsku z Lechią i możemy spodziewać się kawałka niezłej piłki.
Także Pogoń nie odpuszcza i wraz ze Śląskiem mają już pięć punktów przewagi nad triem Jaga, Lech i Piast.

Legia skończyła przed chwilą swój mecz w eliminacjach Ligi Europy.
Szału może nie było, ale wstydu też nie. Poziom meczu taki sobie, ale tempo gry budziło respekt. Początkowo Rangersi nieco lepsi, ale z czasem Legia coraz mocniejsza i w drugiej połowie nawet przeważała. Wygląda na to, że to Szkoci nie wytrzymali kondycyjnie, co jest niewątpliwie niespodzianką.
W dwumeczu Rangersi nadal są faworytami, ale kto wie, wszystko może się zdarzyć...

Udanych typów.
1. Jagiellonia – Wisła Kraków
2. Cracovia – Arka
3. Lechia – Śląsk
4. Raków – Lech
5. Górnik – Korona
6. Zagłębie – Piast
7. ŁKS – Legia
8. Pogoń – Wisła Płock

Wykop Skomentuj135
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport