kolumb855 kolumb855
1562

Ekstraklasa 10. kolejka, czyli Wejherowo Fire

kolumb855 kolumb855 Ekstraklasa Obserwuj temat Obserwuj notkę 104

Dziś kilka słów o turnieju tysiąca drużyn, dziś o Pucharze Polski, który wkroczył właśnie w decydującą fazę, gdyż do gry dołączyły kluby z Ekstraklasy.

Chciałbym zacząć od piłki, ale nie mogę, jestem zmuszony tracić czas i nerwy na idiotę, który próbował zabłysnąć i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Ów ogniomistrz Kaleń z Wejherowa postanowił wyeliminować z gry bramkarza Lechii Zlatana Alomerovica ogniem z ...RAKIETNICY!!!

A zaczęło się tak dobrze, niespodziewanie dobrze dla gospodarzy. Po pierwszej połowie meczu 1/32 Pucharu Polski drugoligowy Gryf Wejherowo sensacyjnie prowadził z Lechią Gdańsk 2:0. Wiele wskazywało na udany i historyczny dzień dla Gryfa, jednak w tym momencie, jeszcze w pierwszej połowie, do akcji przystąpił miejscowy troglodyta i wszystko potoczyło się inaczej.

Za pomocą rakietnicy wystrzelił w kierunku bramkarza Lechii racę i tylko nieznacznie, może metr, może pół metra, chybił. Aż strach pomyśleć, co ten debil mógł mu zrobić...

W przerwie wydawało się, że mecz zostanie przerwany, jednak obserwator PZPN-u postanowił inaczej i obydwie drużyny wyszły na drugą połowę. Podrażniona Lechia zaczęła na poważnie grać w piłkę i odwróciła wynik z 0:2 na 3:2.
Aha, rzeczony debil już siedzi i bardzo dobrze, bo przez takich idiotów race na meczach są zabronione, a szkoda.

W lidze ciekawe zestawy i szykuje się niezła kolejka, a najciekawiej chyba derby Krakowa przy komplecie publiczności na Reymonta. Zobaczymy też czy Śląsk i Zagłębie potwierdzą kapitalną dyspozycję z ubiegłotygodniowych derbów.

PS. Siatkarze niestety przerżnęli w Lublanie...