Blog
Janusz Korwin-Mikke
Janusz  Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke polityk, publicysta.Hobby: Szachy, tenis, ping-pong, brydż, bilard, GO, warcaby
28 obserwujących 311 notek 998286 odsłon
Janusz Korwin-Mikke, 28 grudnia 2016 r.

Masa zieleni na Ziemi wzrosła o wartość odpowiadającą Stanom Zjednoczonym!

2627 16 0 A A A

Ponieważ mało komu chce się zaglądać na inny blog (vide poprz. post), przytaczam tylko dane: w ostatnich latach wskutek ocieplenia i zwiększenia ilości CO2 masa zieleni na Ziemi wzrosła o wartość odpowiadającą Stanom Zjednoczonym!
Jeśli tak dalej pójdzie (oby!), zwiększy się ilość pary wodnej w powietrzu, zazieleni się ponownie Sahara i Grenlandia, północna Syberia i Kanada. Niestety: nie mamy gwarancji, że GlObcio będzie postępować - bo nie ma ono nic wspólnego z działalnością człowieka. To proces cykliczny - obecnie wychodzimy z "małej epoki lodowcowej" (XV-XVIII w.). Ci "ekolodzy" zachowują się jak żyjące dwa tygodnie ważki, których "uczeni" zaczęliby 20 marca twierdzić, że odkryli, iż wskutek ruchu ich skrzydełek za kilka pokoleń nastąpi potworne Globalne Ocieplenie - nawet o 10*C!
http://climate.nasa.gov/…/co2-is-making-earth-greenerfor-n…/

Masa zieleni na Ziemi wzrosła o wartość odpowiadającą Stanom Zjednoczonym!

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Urodzony 27 października 1942 r. w Warszawie, Absolwent liceum im. Tadeusza Reytana w Warszawie, student Wydziału Matematyki (5 lat) i (równolegle) Wydziału Filozofii (magisterium) Uniwersytetu Warszawskiego, w 1965 r. aresztowany (List 34), nastepnie de facto zawieszony, studiował w tym czasie psychologię, prawo i socjologię, w 1968 r. powtórnie aresztowany i relegowany z uczelni, odzyskawszy dzieki temu papiery zdał jako ekstern egzamin magisterski z filozofii. Uczestnik seminarium Teorii Podejmowania Decyzji profesora Klemensa Szaniawskiego, Przewodniczący sekcji Socjocybernetyki w Polskim Towarzystwie Cybernetycznym. Członek wielu towarzystw PTE, TNOiK, PTCyb i inn. Wykładał Teorię Podejmowania Decyzji w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @ŁUKASZ RZEPIŃSKI To, co na wycieczzce. Poznawalem kraj, rozmawiałem z ludźmi. I dzięki...
  • @SURPRESOR Nie. Ona chce to stosować jeśli hackerzy "napadną" na USA. Ale być może i w...
  • @ŁUKASZ RZEPIŃSKI To, co na wycieczzce. Poznawalem kraj, rozmawiałem z ludźmi. I dzięki...

Tematy w dziale Polityka