krzysztofjaw krzysztofjaw
803
BLOG

Dzień, w którym upadnie PO (KO) będzie polskim Świętem Narodowym

krzysztofjaw krzysztofjaw Polityka Obserwuj notkę 26

Tak się stanie  o ile Polska po rządach D. Tuska jeszcze będzie istniała, co dziś wydaje się wielce wątpliwe. W zamysłach eurokomunistów przecież ma już nie być państw nardowych, ale jakieś regiony, landy czy województwa zarząd nad nimi mają mieć eurokraci z UE a przede wszystkim była już Polska będzie znajdowała się pod  wpływem niemieckim...

"- Proszę o powstanie towarzyszek i towarzyszy! Sztandar Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wyprowadzić! - tymi słowami Mieczysław F. Rakowski przypieczętował koniec partii, na czele której stał jako ostatni I sekretarz" [1] a działo się to 29 stycznia 1990 roku.

Pamiętam to doskonale, bo oczekiwałem upadku komuny przez niemal całe lata młodzieńcze i wczesnej dorosłości.  Jakże ja się wtedy cieszyłem... nie wiedząc, że ONI się wcale nie skończyli i trwali w III RP w dobrobycie i przy władzy i tak to trwa do dzisiaj. Zmarnowaliśmy czas, kiedy mogliśmy przeprowadzić głęboką dekomunizację i lustracje a teraz już potomkowie "partyjniaków" znów zasiadają na różnych "stołkach" od polityki po biznes.  

Ale teraz będziemy chyba mądrzejsi i po oczekiwanych przeze mnie jak najszybciej słowach D. Tuska: "Sztandar PO wyprowadzić" dokonamy pełnej "dePOnizacji" państwa polskiego, naszej Ojczyzny.

PO (KO) jest bowiem klęską dla Polski i Polaków. Jak pisał Paweł Piskorski pierwsza partia D. Tuska powstała za niemieckie pieniądze i nie ma się co dziwić bo - powtarzam to po raz setny - D. Tusk jest po babce i matce w połowie Niemcem i niestety bliżej mu do Niemiec niż do Polski.

Doprawdy ja tego nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego duża część polskich wyborców tego nie wie i nie widzi albo udaje, że nie wie i nie widzi, bo nienawiść do "Kaczora" (wzbudzana przez PO) przesłania im logiczny ogląd rzeczywistości.

PO jest - jak napisałem - klęską dla Polski i Polaków i to w każdym obszarze: politycznym (też w polityce zagranicznej), społecznym, ekonomiczno-gospodarczym i w ogóle cywilizacyjnym. To partia zarządzając Polską w taki sposób jak sobie życzą Niemcy a to nigdy nie wróżyło niczego dobrego dla naszego kraju.

Niech państwo zwrócą uwagę, że prawdopodobnie za obecnych i quasi totalitarnych rządów D. Tuska nie będzie budowy CPK czy elektrowni jądrowej. Podobnie z inwestycjami w postaci portu kontenerowego w Świnoujściu, nie wiadomo co z stanie się z polskimi odcinkami Via Carpatii i Via Balticki, nie powstanie pływający port LNG w Zatoce Gdańskiej, korygowane na nie korzyść Polski są plany budowy dróg i obwodnic... a to tylko niektóre z tych parszywie antypolskich działań obecnej władzy.

Nie mamy też już własnej polityki zagranicznej a planowane jest budowanie armii UE, co z punktu widzenia Polski i wielu innych krajów - członków NATO jest bezsensowne.

Także drodzy Polacy! Myślcie trochę kogo wybieracie do władzy! I mam nadzieję, że Święto upadku PO (KO) będzie w przyszłości obchodzone hucznie... o ile zdołamy zachować nasze państwo!

[1]  https://www.polskieradio.pl/39/156/artykul/770958,sztandar-wyprowadzic-czyli-ostatni-boj-pzpr


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Krzysztof Jaworucki - KONSERWATYSTA W IDEI, WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH I POGLĄDACH EKONOMICZNYCH. EKONOMISTA I FINANSISTA. MIŁOŚNIK ŻEGLOWANIA I WSPINACZEK GÓRSKICH. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. BURKE. Bł. Jerzy Popiełuszko: "Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą"; "Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy, stalibyśmy się wolnymi już teraz"; "Zło dobrem zwyciężaj". Św. Jan Paweł II: "Jeśli ktoś lub coś każe Ci sądzić, że jesteś już u kresu, nie wierz w to! Jeśli znasz odwieczną Miłość, która Cię stworzyła"; "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, ale kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"; Nie sposób inaczej zrozumieć Człowieka, jak w tej wspólnocie jaką jest Naród"; "Musicie być mocni mocą wiary i nadziei". Edmund Burke (1729–1797) – irlandzki filozof i polityk, twórca nowoczesnego konserwatyzmu, krytyk rewolucji francuskiej: "Naród jest organiczną całością ukształtowaną przez przeszłość i tradycje"; "Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił"; "Wolność bez mądrości i cnoty? To jest zło największe z możliwych". Moja strona domowa: http://krzysztofjaw.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka