krzysztofjaw krzysztofjaw
144
BLOG

Informacja o zablokowaniu mojego konta na Facebooku - przeprosiny!

krzysztofjaw krzysztofjaw Społeczeństwo Obserwuj notkę 9

Wczoraj zamieściłem króciutką informację o zablokowaniu mojego konta na Facebooku. Na szczęście informacja ta okazała się nieprawdziwa za co przepraszam zarówno sam Facebook jak i moich czytelników i komentatorów.

Po prostu źle zinterpretowałem fakt, że dotychczasowy sposób publikowania moich treści na Facebooku stał się niemożliwy a ja emocjonalnie i opatrznie zinterpretowałem to jako zablokowanie mi konta na tym medium.

Jako swoje usprawiedliwienie wskażę na fakt, że i ja mogłem zostać źle poinformowany skoro mogłem "kawa na ławę" zobaczyć taką oto informację:

image

No cóż... Mam nauczkę, że trzeba nieraz wszystko sprawdzić i to ze wszystkich stron zanim się wprowadzi w obieg internetowy jakiś tekst bądź informację a nie kierować się impulsywnymi emocjami lub też określonymi algorytmami. Natomiast dotyczy to także informacji zwrotnej, którą użytkownik jakiegoś forum otrzymuje od jego administratorów.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj9 Obserwuj notkę

Krzysztof Jaworucki - KONSERWATYSTA W IDEI, WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH I POGLĄDACH EKONOMICZNYCH. EKONOMISTA I FINANSISTA. MIŁOŚNIK ŻEGLOWANIA I WSPINACZEK GÓRSKICH. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. BURKE. Bł. Jerzy Popiełuszko: "Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą"; "Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy, stalibyśmy się wolnymi już teraz"; "Zło dobrem zwyciężaj". Św. Jan Paweł II: "Jeśli ktoś lub coś każe Ci sądzić, że jesteś już u kresu, nie wierz w to! Jeśli znasz odwieczną Miłość, która Cię stworzyła"; "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, ale kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi"; Nie sposób inaczej zrozumieć Człowieka, jak w tej wspólnocie jaką jest Naród"; "Musicie być mocni mocą wiary i nadziei". Edmund Burke (1729–1797) – irlandzki filozof i polityk, twórca nowoczesnego konserwatyzmu, krytyk rewolucji francuskiej: "Naród jest organiczną całością ukształtowaną przez przeszłość i tradycje"; "Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił"; "Wolność bez mądrości i cnoty? To jest zło największe z możliwych". Moja strona domowa: http://krzysztofjaw.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo