Tylko krótko... cały w nerwach ponownie
Widzieliście w Wiadomościach, co ludzie przywożą z miejsca katastrofy! Nawet paszport Polaków tragicznie zmarłych.
A Minister kopacz mówiła, że ziemia była przesiewana przez Rosjan na głębokość 1 metra... Kłamczucha Jedna... to nawet technicznie brzmiało fałszywie.
A Cieć od Niemca mówi dziś, że Tusko-Pustak-Starchliwy od kilku dni wiedział o tym, że miejsce tragedii jest nie zabezpieczone i ludzie robią sobie wycieczki na poszukiwania rzeczy tragicznie zmarłych.
I co zrobił!!!! NIC. Dopiero jak przyjechali Polacy stamtąd z rzeczami i zdjęciami podobno zareagował drogą dyplomatyczną. On zareagował w sprawie Polski?. On! Ten, dla którego Polska to nienormalność. Ten, który ze strachu przed Putinem dostaje pewnie chyba przysłowiowej obstrukcji lub rozwolnienia.
A Namiestnik zwany p.o. Prezydentem? Co zrobił? W momencie, kiedy ludzie sobie chodzili i bezcześcili miejsce śmierci On grał w sztuce/ komedii tragicznej pt.: "Wywiad w TVN" Z A. Werner... Ale dla niego jest chyba OK... Przecież nie ma Lecha... został niestety Jarosław... i to widocznie jest teraz dla niego chyba największy problem.
K..wa nóż się w kieszeni otwiera...
Pzdr
P.S. A swoją drogą... skoro są rzeczy... to, gdzie są resztki ciał?
Misja Specjalna, m.in. o tym dziś. TVP1, godz. 23.00




Komentarze
Pokaż komentarze (16)