Zatrzymaj chorobę Alzheimera
Od kilkudziesięciu lat wmawia się pacjentom chorym na chorobę Alzheimera, że nic z tym nie można zrobić. Od paru lat dr. Dale E. Bredesen próbuje się przebić z informacją o procedurze, która pozwala zatrzymać a nawet cofnąć chorobę, we wstępnych fazach.
2 obserwujących
97 notek
67k odsłon
2159 odsłon

Zmielone opinie naukowców. 100-krotnie wyższe promieniowanie uwolnione.

Wykop Skomentuj16

Jak podała cyfrowa.rp.pl minister zdrowia podpisał dzisiaj rozporządzenie, w którym zwiększa dopuszczalne limity pola elektromagnetycznego PEM nawet do 100 razy. Mimo mnóstwa krytycznych ocen projektu rozporządzenia, przesłanych do ministra w ramach, skróconych do 2 tygodni, konsultacji społecznych, przez zatroskanych obywateli, stowarzyszenia, naukowców polskich i zagranicznych, wszystkie one zostały przemielone. Protestujących, widocznych szczególnie w internecie, szacuję w tej chwili na 30 tys. osób. Myślę, że tak jak to się dzieje teraz w Szwajcarii, liczba ta szybko się zwiększy, wraz z rozwojem sieci 5g i w maju osiągnie 100 tys. osób. Połowa z nich to do niedawna wyborcy Prezydenta RP.

Co teraz będzie się działo ? Do tej pory protestowali głównie mieszkający 50 m od stacji bazowych, z nadajnikami skierowanymi w ich okna. To oni byli najbardziej poszkodowani. Tutaj nic się nie zmieni, bo maszty będą rozbudowywane, dodawane będą nadajniki 5g. Potem będą dodawane małe nadajniki 5g na lampach ulicznych, mniej więcej co 150-200 m. Urządzenia 5g będą montowane w ramach internetu rzeczy w lodówkach, pralkach, miernikach, samochodach. Jeśli rozruszniki i inne implanty elektroniczne nie będą kompatybilne z nowymi natężeniami PEM w środowisku, konieczna będzie ich wymiana, ale jeszcze nie wiadomo na co.

Naukowcy i lekarze już trzeci rok ostrzegają przed uruchomieniem tego eksperymentu na ludziach. Eksperyment na ludziach, bo będą uruchamiane nowe częstotliwości i fala milimetrowa, bezpośrednio na ludziach, bez jakichkolwiek badań, także na zwierzętach.

Rozporządzenie zabrano z kompetencji ministerstwa środowiska, bo jak mówił poseł Jarosław Sachajko, jedyny który zainteresował się planami rządu, ministerstwo to nie chciało zmian.

Co za problem dla rządu, zmienić ministra i ministerstwo ? Żaden. Co za problem dla prezydenta podpisać wcześniej megaustawę sankcjonującą tę zmianę ? Żaden. 

Co za problem dla nas zagłosować na kogoś innego ?

Żaden. Pamiętajcie o tym w maju !!! To już nie jest jakiś tam trybunał, prezes NIK, podróże marszałka, anulowanie głosowania w sejmie, czy nocne przepychanki sejmowe.

To już jest stworzenie zagrożenia zdrowia i życia obywateli !!!

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości