Od kilku dni głównym bohaterem mediów jest dr Dawid Kacprzyk. Początkiem wątku jest informacja, że w 2025 zarobił 1 600 000 złotych, przy czym dla mnie nie jest jasne, czy chodzi o sam Szpital Południowy, czy całokształt. Jak dla mnie są to kwoty niewyobrażalne, bo tyle to bym przy obecnych zarobkach uciułał przez ćwierć wieku.
Ale informacja ta jest podawana, jakby to był całokształt dość podejrzanych zarobków. Natknąłem się dziś na wrzutę linku do bazy Znany Lekarz. Nasz bohater ma tam ponad 30 ocen, samych maksymalnych zresztą. Pochodzą głównie z ursynowskiego SORu, a pierwsza jest datowana na 1 grudnia 2023. Czyli został tam zatrudniony nie później niż tego dnia.
Mam 2 pytania, których nie zadają media:
1. Ile zarobił w 2024?
2. Ile zarobił w 2026?
Sprawdziłem, że jest radnym od 2018 roku, czyli prawdopodobnie już wcześniej składał oświadczenia majątkowe.


Komentarze
Pokaż komentarze (3)