nie zapytam jak rok temu panów Żaryna i Pospieszalskiego ( bo nie odpowiedzieli ) jak tłumaczyć potomstwu takie deklaracje
Dzisiaj jest czas wyjątkowy, gdyż trzeba bronić wartości:
rodzinnych wbrew najbliższym,
religijnych wbrew duchownym,
ani nie bede się zastanawiał który gadżecik sobie kupić ( bo zilustrowane zastanawianie się podpadło właścicielom strony pod zawłaszczanie wartości intelektualnych :)
http://onrpodhale.boo.pl/index.php?kat=gadzety
bo najbardziej podobał mi się ten na czarnym tle z czachą
lub jakim plakatem ozdobić mieszkanie , a najbardziej podoba mi się ten z wyciągniętą rączką i podpisem Podhale
http://onrpodhale.boo.pl/index.php?kat=grafiki
dziś o panu Tyrpie , którego wszyscy w S24 znamy. Więcej śmiem twierdzić , że tysiące osób dzieki niemu poznało historię rotmistrza.Nie jest lubiany w pewnych kręgach.
a własciwie po co mi pisać leniwy jestem więc zacytuję - cholera nie zacytuję bo znowu ktoś mi zarzuci ........ ale trafia do mnie konkluzja ze nie warto iść z kazdym choc cel szczytny , ani potepiać uczestników marszu bo nieświadomi , oraz że nie warto robić z siebie pozytecznych idiotów , legitymizując marsz organizowany przez działalnośc ludzi głupich i zaplutych z nienawiści .
Ja za cholerę tych słów nie odniósłbym do Tyrpy a raczej do .............
całość tu
http://onrpomorze.boo.pl/index.php?kat=artykuly&art=29
W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni.
Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka