Blog
lestat
lestat
114 obserwujących 2314 notek 1928160 odsłon
lestat, 6 kwietnia 2017 r.

Pierwsza decyzja nowego dyrektora Muzeum II W.Ś. celowo zakpić z ludzi

971 28 0 A A A

Doskonała decyzja . Wstrzymano sprzedaż  biletów przez internet .  Sprawdzić czy wszystkie wykupione czy  też jakieś zostały  nie można . 

W związku z połączeniem Muzeum zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w najbliższych dniach sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie w kasach Muzeum. Bilety wydawane będą zgodnie z zasadami dnia wolnego od sprzedaży w regulaminie".

Doskonała powtórzę.

Wczoraj rzuciłem okiem jak z biletami  na sobotę i niedzielę - były wykupione wszystkie .

Tak kombinowałem z Dyrekcją żoną się znaczy , że spróbujemy po pracy we wtorek albo w środę do muzeum. Nie spróbujemy . W necie nie kupimy , a jechać w ciemno i odbić się od kasy - nie warto .

I tak Pan Dyrektor dwójkę potencjalnych zwiedzających odrzucił od Muzeum.

Co mu przeszkadzało,że sobie kupię przez neta w poniedziałek jak zdecydujemy który dzień  - myślę , że sama myśl że mógłbym kupić i zwiedzić. W sumie można było się tego spodziewać .Mają rozmach ..........

Oczywiście nie wszyscy wiedzą , że na najbliższa sobotę i niedzielę bilety już są wykupione a w necie tego sprawdzić nie mogą . Działanie celowe .

Ludzie przyjdą w weekend odbiją się od kasy i trochę się wnerwią . 

Ale przecież o to chodzi , dać nauczkę tym co chcą obejrzeć wystawę w obecnym kształcie . Proste i skuteczne . 


A uzasadnienia dlaczego przez neta już "bileta" nie można kupić - z pewnością będą wzruszające. 

Piątek 10.15  Bilety są za darmo w kasach bo nie zdążyli ponoć załatwić (sic) numeru NIP czyli komunikat z wczoraj o sprzedaży tylko w kasach nieaktualny . Wzruszające przykrycie zaniedbania Ministerstwa Glińskiego,któremu się zapomniało,tak się spieszyli z przejęciem.

Mam tylko nadzieję,że jak będzie się łączyć kilka kopalni w jedną Kompanię to NIP będzie od razu bo inaczej sprzedaż będzie wstrzymana do czasu załatwienia numerka. 


p.s.Nowy dyro to ludzki pan . Nie wyrzuca a proponuje 

przykład profesor Paweł Machcewicz – dotychczasowy dyrektor placówki i jeden z autorów wystawy, otrzymał propozycję pozostania w placówce jako "szeregowy pracownik

Opublikowano: 06.04.2017 21:05.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • na zawołanie akurat dziś TVP INFO dowodzone przez Pereirę grzeje temat. To nie jest zabawa...
  • eska to nie ma znaczenia :)) https://twitter.com/SamPereira_/status/911114105150468096 Jasny...
  • no od rana temat najmocniej grzeje TVP iNFO i jej szefo...

Tematy w dziale Kultura