Blog
lestat
lestat
114 obserwujących 2290 notek 1916869 odsłon
lestat, 30 maja 2017 r.

Gliński i jego służba - cenzura według metod bolszewickich

152 3 0 A A A

Gdy pojawiła się pisowska ekipa jako władza muzeum II W.Ś. trochę o tym pisałem , ale najważniejsze było zrobienie dwóch screenów stron internetowych muzeum . 

Jednego byłem pewny - miesiąc dwa i będą znikać nazwiska pierwszej dyrekcji , jak powstawało - decyzje i nazwisko np premiera .

i patrzę sobie dzisiaj i jest , znaczy nie ma . Nowe teksty , tak aby ominąć nazwiska ,  ci nie istnieją , niektóre zdjęcia znikniete , np. mojej sąsiadki z Sopotu  co list napisała do Glińskiego -

I przecież się nie oburzam bo byłem pewien że tak będzie , że Gliński i jego służący , a właściwie służący Gliński  i jego pomagierzy , zrobią to co zrobili by Wódz był zadowolony.  

i to takie zabawne jest - prosta bolszewicka metoda - wykasować znaczy nie było , nie zdarzyło się .

Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cenzorzy , wasz wkład w muzeum jest taki - sprzedajecie bilety i kasujecie wszystko co może łączyć muzeum z poprzednią władzą.  


Opublikowano: 30.05.2017 20:46.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • właśnie napisałem notkę jak Becia mówi o tym , że najpierw była akcja ratunkowa w Suszku
  • a mnie sie podobał Starosta Tucholski co niby jako zwykły człowiek szczerze dziękował Beacie...
  • wiem . Przecież ten obrazek na oficjalnej stronie rządu ma swój target .

Tematy w dziale Kultura