Blog
Okiem Łobuza
Łobuz
Łobuz O Wrocławiu, Dolnym Śląsku, Polsce, całym świecie i innych ciekawych miejscach...
0 obserwujących 75 notek 47191 odsłon
Łobuz, 6 listopada 2014 r.

Ormowska mentalność Ziobry

Kaczyński mówiąc o tych, co stoją tam gdzie kiedyś stało ZOMO miał sporo racji. Szkoda tylko, że jeden z jego (ponownie) najbliższych współpracowników stoi tam, gdzie ORMO.

Sprawa Wiplera będzie pewnie do wyborów tematem szeroko komentowanym (swoją drogą, fajny „zbieg okoliczności” z ujawnieniem nagrań tuż przed wyborami). Nie wiem jaki ma program (za bardzo mnie to nie interesuje), ale wiem, że chciałbym mieć takiego kumpla. Nie, nie kumpla posła, ale kumpla co jest gotów się wstawić ryzykując przy tym, że dostanie po głowie.

Sądząc po nagraniach stróże prawa byli nieźle nabuzowani. Nic więc dziwnego, że chciał swojego kolegę od nich odciągnąć. Jeśli nawet rzucał przy tym mięsem, to nie zmienia to faktu, że zachował się tak, jak kumpel zachować się powinien. Natomiast zdaniem Ziobry, powinien stać na baczność i wszystkiemu się grzecznie przyglądać. Ot, ormowska mentalność. Wiem jedno – za żadne skarby świata nie chciałbym mieć takiego kolegi jak Ziobro.

Wolę mieć kumpla co podchodzi na bani i wchodzi w przepychanki z agresywną policją po to, żeby mnie od tej policji odciągnąć (i za to zostaje spałowany), od zapatrzonego w suchy przepis legalisty, dla którego ów przepis jest ważniejszy od wstawienia się (choćby i „na bani”) za kolegę.

 

Wypowiedź Ziobry np. tu: http://wpolityce.pl/polityka/221027-ziobro-po-stronie-policji-nie-moze-byc-tak-ze-ktos-podchodzi-na-bani-i-wchodzi-w-przepychanki

A tym co lubią fantastykę polecam obejrzeć film z pobicia Wiplera w połączeniu z uzasadnieniem aktu oskarżenia. Dostępne np. tu: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kopnal-lezacego-pod-nim-policjanta-w-udo-uzasadnienie-aktu-oskarzenia-przeciwko-wiplerowi,445986.html

Opublikowano: 06.11.2014 10:15.
Autor: Łobuz
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @ Być może to przypadkowi kibice, ale na mogą to być też „pełnokrwiści kibole”....
  • @nimfadora Z jednej strony skręca mnie na myśl o demonstracji Rosjan, z drugiej strony mamy...
  • @Sartre Ja ich do szczęście nie potrzebuję ;) ba, powiem więcej, za stewardami nie...

Tematy w dziale