1 obserwujący
42 notki
17k odsłon
  614   0

Wnioski po wiosennych meczach towarzyskich reprezentacji

     


  1. Jędzejczyk na dziś to nie jest dziś to ten sam zawodnik co podczas Euro 2016. We wczorajszym meczu grał na ,,wahadle" i był to kiepski występ zawodnika Legii Warszawa. Na tej pozycji znacznie bardziej przydatny jest Łukasz Piszczek, który w ostatnich meczach ,,marnował" się na pozycji pół prawego obrońcy.

2. Zieliński ten chłopak zaczyna wyrastać na jednego z liderów tej drużyny, wczoraj strzelił kapitalną bramkę na 3:2, miał genialne podanie do Roberta Lewandowskiego, szkoda że kapitan nie zamienił tego podania na bramkę, brał ciężar gry na siebie, oby w takiej formie był w czerwcu. Możecie się ze mnie śmiać ale ja widzę już niedługo tego chłopaka w jeszcze lepszym klubie niż Napoli.

3. Grosicki ten ,,pozytywny wariat" jak nazwał go Hajto wyraźnie rośnie w koszulce z orzełkiem na piersi nie ważne czy gra w klubie czy nie. Dla reprezentacji zawsze daje wszystko za kadencji Adama Nawałki strzelił wszystkie swoje bramki dla reprezentacji.

4. Na plus należy ocenić występ debiutantów w wiosennych meczach naszej reprezentacji. 

5. O ile w meczu z Nigerią nowe ustawienie z trójką środkowych obrońców  wyglądało całkiem nieźle, Nigerczycy poza kontrowersyjnym karnym nie stworzyli praktycznie żadnej groźnej sytuacji pod naszą bramka. To w meczu z Koreą wyglądało to już gorzej, przy stanie 2:0 zaczęliśmy popełniać proste błędy w defensywie( przypomniały się eliminacje) i szybko roztrwoniliśmy przewagę. Taki przestój na Mundialu może nas drogo kosztować. 

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport