6 obserwujących
243 notki
132k odsłony
176 odsłon

Czy to możliwe?

Wykop Skomentuj8

Informacja istnieje tylko w pamięci przedstawiciela władzy publicznej, która nie została utrwalona w jakiejkolwiek formie, tak aby można było w sposób niebudzący wątpliwości odczytać jej treść”.

Wynika z tego, że podejmowane są działania doraźne, wymyślone na poczekaniu. Może jest burza mózgów, każdy rzuca swoje pomysły, a my mamy je realizować, to znaczy dostosować się do nich, choć mogą być od czapy. Po co dokumenty, a nóż ktoś mógłby się przyczepić, złapać za słówko, zacząć analizować sens i wszystko by się posypało. 

"Tak na złożony przez projawnościową organizację Watchdog Polska wniosek o udostępnienie dokumentów odpowiedziała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów."

Nowa jakość, działanie na gębę, informacja w chmurze czyjejś pamięci. Nie powiem, innowacyjne działanie. Coś się powie, coś się zrobi, czy domyśli, o co komu chodzi. Mnożą się przepisy, nakazy i zakazy, a ludzi zajmuje się listami przebojów, może w oparciu o powiedzenie, że muzyka łagodzi obyczaje, choć w tym przypadku raczej je zaogniła. I bądź tu człowieku mądry? 

Dziś są moje urodziny. Piękna liczba 66. 

Dwie szóstki, może powinnam zagrać w totolotka?

image
Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka