Cichy kącik
Ja jestem najważniejsza
7 obserwujących
304 notki
152k odsłony
  295   3

Ten dopiero odleciał

Już odleciał, czy dopiero zamierza?

Też coś

"Dyrektor banku rozliczeń międzynarodowych Agustin Carstens oto rzecze : "nie wiemy kto płaci tym albo tym banknotem. Gotówkę trzeba zlikwidować i wprowadzić jej zamiennik, mamy technologię by mieć nad nią pełną kontrolę". Kolejny krok do "nie masz nic swojego i jest super".

Co to może oznaczać? Po co mają wiedzieć kto ile i komu płaci, jakie to dla nich musi być trudne i koszmarne,  że spędza im sen z oczu i wyginają się na różne sposoby, żeby pozbawić nas pieniędzy.

Chcę wiedzieć w jakim kierunku to zmierza. Czy jest chaos informacyjny, wypuszczanie próbnych balonów, czy wręcz przeciwnie, jest coś na rzeczy?

"już totalny chaos w korporacjach BigFarma albo Merck & Co celowo nasyca wirusem ospy swoje nowe tabletki na covid albo za chwilę w USA wybuchanie epidemia ospy i skończy się na stanie wyjątkowym.


Jakim cudem probówki z/po ospą znalazły się w Merck skoro nie może on ich posiadać?"

A tu kolejna informacja


"Europejska Agencja Leków Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) zaleca zatwierdzenie preparatu doustnego Tecovirimat'u w leczeniu powikłań ospy prawdziwej (smallpox), małpiej, krowiej i krowianki."


Ospę chcą nam wcisnąć?

Coś o nowej pandemii wspominał Gejtes, czyżby chcieli wystawić nas, bo z koroną wyszło im średnio?

Stany i Australia odstąpiły od obowiązku szczepień tak nagle, bo co? Szykuje się coś "lepszego". Ktoś coś wie?
Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale