40 obserwujących
1708 notek
1081k odsłon
1114 odsłon

Sensacyjna propozycja

Wykop Skomentuj37

 

Czyli mój konkretny wkład w akcję "Nowa Polska na Nowym Ekranie"

http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/26871,nowa-polska-na-nowym-ekranie

 

 

Na początku sierpnia na mojej stronie pojawiła się informacja, której obszerny fragment cytuję:

 

Współpracowałem i współpracuję w grupami naukowymi od Australii poprzez byłe republiki rosyjskie poprzez kraje europy, po drugą stronę oceanu. Żyję z tego, że sprawdzam czy dana technologia da się wdrożyć do masowej produkcji czy nie. Udało się z sześcioma technologiami. Z setkami niestety nie...
Akurat teoria związków cyrkonu i wyniku końcowego reakcji (czyli uzyskania palladu i irydu) jest prawdziwa i miałem z tym do czynienia (od strony francuskiej). Wszystko wygląda super. Mamy prąd bez potrzeby prądnic, troszkę ciepła i na końcu reakcji coś cenniejszego niż materiał wsadowy. A do tego wszystkiego (w zależności od tolerancji sprawności i spadku wydajności z czasem- od kilku do kilkudziesięciu lat pracy). Jednak Kolega zapomniał wspomnieć o tym, że to nie podstawowy izotop "tak potrafi" i trzeba ten izotop "wyprodukować". Można to zrobić na kilka sposobów, ale zawsze na to potrzebna jest energia. I tu właśnie podejrzewam, że zrobiliście jakiś postęp względem innych i macie ten etap tanio opanowany.
Nie będę tu dalej wchodził w szczegóły, by nie ujawniać być może tajnych informacji, których nie chcesz ujawniać innym na tym etapie...
Mam przyjaciela, człowieka, który wydobywa m.in. cyrkon i jeśli dysponujesz technologią łatwego przejścia do pożądanego izotopu, to mogę Was skontaktować ze sobą.
Ale jeśli masz zamiar na "dzień dobry" dostać 15 mln euro (a w sumie dlaczego nie 5 albo 50 mln? tak samo abstrakcyjne liczby), to raczej musisz zmienić podejście.
Podoba mi się Twoja postawa, zwłaszcza 3 pkt Twego regulaminu. Dlatego udzielę Ci cennej wiedzy, którą jeśli wykorzystasz to możesz zyskać (oczywiście możesz niczego nie zmieniać w swym podejściu dalej czekać na "złoty strzał"). Po pierwsze, to mając wykonany prototyp zorganizuj pokaz. Bez zdradzania jakichkolwiek szczegółów, poza ogólnikami i określ wartość pokazu (swój czas, swoich zaangażowanych kolegów) - najtańsze pokazy nic nie kosztują, a najdroższy jaki zorganizowałem w Moskwie kosztował inwestora 150 tyś $ + przeloty i opłacenie pobytu 3 osób przez dwa dni.
Potem pokaż jakie nakłady trzeba ponieść na uzyskanie konkretnych wartości mocy (w zasadzie większość liczy na MW) i daj im czas.

 

http://www.electrino.pl/Forum/viewtopic.php?t=187&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Przypomniałem sobie tą informację, gdy w notce "Nowa Polska na Nowym Ekranie" przeczytałem o trzech dziełach, które zapoczątkował Nowy Ekran, a które deklaruje się kontynuować:

 

1. walka o wolne, równe, demokratyczne wybory,

2. przygotowanie rozwiązań programowych dla Nowej Polski, na miarę czekających ją wyzwań,

3. nawiązania współpracy programowej i politycznej środowisk patriotycznych.

Mnie oczywiście najbardziej zainteresował punkt 2, gdyż chyba jak mało kto, doskonale rozumiem najważniejsze wyzwania, które czekają na Polskę w najbliższych latach.

 

Jedno z nich: WALKA Z DŁUGIEM PUBLICZNYM.

 

Ody do młodości, Roty, i wskazówki Jana Pawła II, to niewątpliwie ważne, ale tą walkę możemy wygrać tylko dzięki innowacjom w technice i technologii.

 

A jak tak, to byłoby idiotycznie, gdyby ktokolwiek inny niż ja, złożył pierwszą, najbardziej interesującą na dzisiaj (moim zdaniem), propozycję.

 

Wszyscy, którzy czytają moje notki na Nowym Ekranie wiedzą, że zajmuję się nowymi sposobami generowania energii elektrycznej i cieplnej.

 

Kilka miesięcy temu internet aż kipiał od informacji o pokazach jakie urządził w we Włoszech i Szwecji Andrea Rossi. Na tych pokazach można było popatrzeć na model, do którego doprowadzono wodę i z którego wylatywała para.

 

Popatrzeć i ... iść do domu.

 

Do dzisiejszego dnia, my zajmowaliśmy takie same stanowisko, jak inni wynalazcy, ale dzisiaj przełamujemy samych siebie i składamy najbardziej sensacyjną propozycję ze wszystkich, jakie ktokolwiek złożył za cały okres poszukiwania tak zwanej "free energy" (swobodnej energii).

 

Na określonych, uzgodnionych stronami warunkach, jesteśmy gotowi nie tylko prezentować modele generatorów energii cieplnej i elektrycznej (dwa różne modele!), ale - co najważniejsze - zainteresowany stanie się właścicielem wybranego przez siebie i opłaconego modelu.  Będzie mógł go zabrać po pokazie i badać na wszystkie dostępne jemu sposoby.

 

Gwarantujemy, że przyrost energii będzie minimum 3-krotny!

Wykop Skomentuj37
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale