Blog
marita
marita
0 obserwujących 72 notki 36317 odsłon
marita, 1 czerwca 2017 r.

Polityka III RP w rękach zdrajców, kłamców albo religijnych zacofańców

208 6 0 A A A

Polskie życie polityczne przypomina coraz bardziej niekończący się horror. Z jednej strony makabra smoleńska, czyli profanacja ciał ofiar,  chamstwo i ordynarne łgarstwa polityków PO. Z drugiej - nękanie  Polski przez Niemcy, przez ich unijne marionetki   z Komisji Europejskiej   i ich tubylczą agenturę w postaci opozycji totalnej, która dostarcza pretekstów do tych  ataków  dzięki oskarżaniu obecnych władz Polski o brak praworządności, łamanie zasad demokratycznych itd . Z trzeciej strony egoizm PIS-u, który wbrew  woli społeczeństwa wprowadza swe ultrakatolickie zasady  (pigułka "po" znowu na receptę). Czy PIS uprzedzał swych wyborców, że zdecyduje się na taki krok po przejęciu władzy? Jeszcze z innej  strony kolejny etap  walki kasty sędziów z obecną ekipą rządzacą, czyli negacja prezydenckiego ułaskawienia - następna  potyczka o słowa zapisane w konstytucji, które kasta interpretuje tak, a prezydent-prawnik na opak...  

Źródłem politycznego horroru , który powoli staje się nie do zniesienia, są politycy i to niemal wszystkich opcji.  Polska polityka od wielu lat znajduje się w nieodpowiednich rękach - albo zdrajców, patologicznych  kłamców, chamskich  oszczerców, skorumpowanych grandziarzy albo ...  religijnych zacofańców. Wszyscy butni, zawzięci, krzykliwi, niezdolni do dyskusji z drugą stroną, forsujący na siłę swoje  poglądy i rozwiązania jako te najlepsze, jedyne zgodne polską  racją stanu. 

Patrząc na wystąpienia  Ewy Kopacz, która wylewnie dziękowała Rosjanom za wykonane tak haniebnie  przez nich sekcje zwłok i która kłamliwie zapewniała  polską opinię publiczną, że  każdy szczątek został dokładnie zbadany, a ziemia na metr głęboko przekopana, człowieka ogarnia niebotyczne zdumienie. KOMU  POWIERZYLIŚMY  NASZĄ OJCZYZNĘ?  

Trzeba oderwać się od tego bagna, wyłączyc telewizor, żeby nie słyszeć o kolejnych dwóch głowach  czy trzech nogach w jednej trumnie i nie słyszeć bezwstydnej kłamczuchy, którą zmywając z siebie winę za makabryczne zaniedbania robi z siebie  pozbawioną jakichkolwiek obowiązków wolontariuszkę czy też  opiekunkę  rodzin smoleńskich, choć  jako urzędujący minister reprezentujący władze polskie na miejscu katatrofy powinna przede wszystkim  zadbać o rzetelne wykonanie  procedur przewidzianych w takich sytuacjach. 

Antypolska, butna, pasożytnicza PO stworzyła państwo teoretyczne, którego  makabra smoleńska jest pokłosiem.Nie jedynym bynajmniej - jest jeszcze potworna afera reprywatyzacyjna, AMBER GOLD i wiele innych szwindli.  PIS jednak najwyraźniej nie chce skutecznie walczyć  z teoretycznym państwem, skoro ludzie odpowiedzialni za taką masę przekrętów wciąż cieszą się wolnością i  udzielają wywiadów opowiadając o politycznej zemście. PIS boi się ruszyć, boi się uderzyć w to, co jest najbardziej charakterystyczne dla III RP - mam na myśli system kastowy , o którym i ja, i  inni internauci pisaliśmy  wielokrotnie. W III RP od zwykłych ludzi wymaga się  bardzo wiele i surowo karze w wypadku  najmniejszych nawet zaniedbań. Przykładem  może być choćby sprawa "tajemniczego klienta" w handlu - jeśli nasłany przez firmę szpicel  przyłapie sprzedawcę że nie zadał jakiegoś standardowego pytania   klientowi, to nie ma zmiłuj się - sprzedawcę czeka kara finansowa, którą podtrąca się  z jego pensji. Przedstawiciele kast uprzywilejowanych nie muszą się niczego bać, bo są w praktyce bezkarni - dużo gorsze zaniedbania uchodzą im  na sucho. Badani przez śledczych  mogą zawsze powiedzieć - nie wiedziałem, nie pamiętam  ... i wszystko gra, nawet jeśli w wyniku ich zaniedbań cierpi tysiące innych ludzi !  Makabra smoleńska jest kolejnym dowodem  na to, że nadal w Polsce są równi i równiejsi. 

Opublikowano: 01.06.2017 13:55. Ostatnia aktualizacja: 01.06.2017 13:57.
Autor: marita
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Pisałam o tym jakiś czas temu i przedstawiłam swój sposób zwycięstwo w Bitwie o Handel (...
  • Widziałeś aleję lipową w Ciechocinku? Coś pięknego. A gdyby tak zarządzić - w tym roku w...
  • "Oczywiście, że możemy, tylko musimy te marzenia przekuwać w coś co jest trudne nie tylko w...

Tematy w dziale Polityka