49 obserwujących
385 notek
395k odsłon
304 odsłony

Przypomnijmy o Rotmistrzu w Czechowicach-Dziedzicach

Wykop Skomentuj1

Ustanowienia 25 maja europejskim Dniem Bohaterów Walki z Totalitaryzmem chcą także uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Jak informowałem 11 lutego i 19 stycznia b.r., w akcję „Przypomnijmy o Rotmistrzu” włączyli się uczniowie I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu oraz Zespół Szkół im. Witolda Pileckiego w Zabrzu (zob. „Przypomnijmy o Rotmistrzu w Wieluniu” ).

Kolejną szkołą, której uczniowie poparli naszą inicjatywę, przysyłając 131 podpisów pod petycją w sprawie europejskiego Dnia Bohaterów Walki z Totalitaryzmem jest Gimnazjum nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach-Dziedzicach:

http://www.facebook.com/album.php?aid=287780&id=300842628258

Dziękuję pani Małgorzacie Krótkiej i jej uczniom za „przypomnienie o Rotmistrzu”. Mam nadzieję, że przykład dany przez Zabrze, Wieluń i Czechowice-Dziedzice „zarazi” także innych.

Tekst naszej petycji - zarówno do podpisania online, jak i formularz w pliku pdf do wydrukowania - można znaleźć pod adresem www.michaltyrpa.blogspot.com

Aktualności na temat akcji „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”) znajdziecie w jej profilu w serwisie Facebook.

Przypomnijmy o Rotmistrzu! Trzeba dać świadectwo..


zob. także:http://mementomori.salon24.pl/posts/

 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale