14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
121 odsłon

Oni, tj; ci z PO (platformy obciachu) – wszyscy, są psychiczni?,

Wykop Skomentuj2

czy my popierający Prezydenta RP: A.D., Premiera RP: M.M. i Zjednoczoną prawicę pod batutą Prezesa PiS: JK?!

Otóż rodacy; kandydaci na szefów partii aferzystów PO-KO wraz z euro-dupkami z PO-KO, i kastą wichrzycieli w togach, m.in. z Sądu Najwyższego pod batutą M. Gersdorf - sieją obecnie, gdzie tylko się da; wrogą propagandę przeciwko Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie, Premierowi Rządu Polski Mateuszowi Morawieckiemu i Prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, że ci panowie wyprowadzają Polskę z UE - czyli, sprowadzają Polskę do, tkz: "Polexitu".
Z ciągłego gderania aferzystów z PO-KO wynika jasno, że oni uważają wszystkich Polaków za idiotów, którzy uwierzą im w te ich - paranoików, notoryczne brednie!
Każda rozsądnie myśląca Polka i myślący Polak, którzy mają sprawne obie półkule mózgu, dobrze wiedzą, że Polskę nie jest stać na żaden Polexit, ponieważ frycowe płacone do budżetu UE jest w miliardach euro, co rozwaliłoby polski budżet i obaliło obecną władzę – polskich patriotów!
Polska, to nie Anglia, która mimo tego, że jest państwem bogatym, to trzęsie się przed wpłacaniem na konto budżetu UE swojego frycowego, co wszyscy widzimy w TVP i słyszymy!
Poza tym:
Rząd Polski pod batutą PiS i Prezydent RP Andrzeja Dudy, wiedzą doskonale, że Polska występując z UE, zostałaby osamotniona i pozbawiona rynków zbytu w państwach UE i nie tylko, a to doprowadziłoby Polskę do ogromnego kryzysu finansowo-gospodarczego!
Do którego dzisiaj zmierzają; polscy zdrajcy Polski pod batutą PO-KO, PZPR i D. Tuska, głosując w PE za art. 7 dla Polski, a co oznacza art. 7 dla Polski i Polaków, to już tu wyjaśniałem!
Rodacy;
czy wy uważacie, że nasz obecny, wspaniały Prezydent RP Andrzej Duda i Premier Rządu RP Mateusz Morawiecki, są aż tak głupi z ekonomii i globalizacji rynków świata, że Polskę i Polaków chcą doprowadzić do tragedii?!
Tu zresztą nie chodzi tylko, o rynki UE czy Europy, ale tu też chodzi o rynki: Azji, obu Ameryk, Australii, Afryki, itd!
A już z tego wynika, że ani Prezydent RP Andrzej Duda, który walczy o reelekcję, ani też Premier Rządu RP Mateusz Morawiecki, nie są samobójcami, są jednak polskimi patriotami, którzy służą, jak sami widzicie i odczuwacie wspaniale Polsce i wam/nam wszystkim, i nie ze względu na dobro swoich partii i prywaty, tylko dlatego, że są oddanymi Polsce Polakami, którzy kochają: BOGA, Polskę, jej symbole narodowe, całe społeczeństwo polskie; posiadając też niezachwianą wiarę w mądrość Polaków; narodu, któremu dzisiaj świetnie przewodzą!
Radzę podatnym Polkom i Polakom na sterowanie sobą przez polskich wrogów Polski pod batutą PO-KO to zrozumieć, nim pomożecie polskim zdrajcom Polski; zniszczyć Polskę, jej finanse, gospodarkę, własne bezpieczeństwo, i bezpieczeństwo swojego potomstwa w Polsce – pojęli?!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale