14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
80 odsłon

Ponownie muszę tu odkłamać kłamstwa w sprawie POLEXITU:

Wykop Skomentuj5

PO-KO (KO), i nie tylko – więc; krótko, zwięźle, i na temat,
jakoby wyprowadzania Polski z UE przez Rząd Polski pod batutą PiS i Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Prezydenta Polski Andrzeja Dudy, jakoby tylko z pomocą Ustawy uchwalonej; zwykłą większością sejmową, którą ma Zjednoczona Prawica pod batutą PiS, co jest perfidnie uknutym łgarstwem totalnej opozycji pod batutą PO-KO (KO)!
Otóż rodacy:
Polska, by do UE wstąpić, to musiała mieć zgodę większości Polaków wyrażoną w REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWYM.
Pierwsze Referendum Ogólnokrajowe w Polsce, odbyło się w 2003 roku, w sprawie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i ratyfikacji traktatu ateńskiego, tzw; referendum europejskie - akcesyjne, które trwało dwa dni, tj: 7 i 8.06.2003 r.
Podczas REFERENDUM Polacy odpowiadali na tak zadane pytanie:
- "Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?"
Odp: Tak - głosów 13 514 872, to jest: 77.45%.
Odp: Nie - głosów 3 935 655, to jest: 22,55%.
Głosów ważnych było: 17 450 527, to jest: 99,28%
Głosów nieważnych: 126187, to jest: 0,7%
Frekwencja wówczas wyniosła: 58,85%
Frekwencja wymagana?, co najmniej 50,00% głosów pełnoprawnych wyborców.
I taka sama procedura Polskę obowiązuje dzisiaj, gdyby Polacy w REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWYM wyrazili chęć wyjścia Polski z UE.
A nie z pomocą, jakiejś tam Ustawy Sejmu RP, uchwalonej zwykłą większością sejmową przez Zjednoczoną Prawicę pod batutą PiS, jak to naiwnym Polakom wciskają dzisiaj niedouki i manipulatorzy z PO-KO (KO) pod batutą Borysława Budki i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - kłamczuchy, kandydującej na Urząd Prezydenta RP z ramienia PO-KO (KO), a także ich wyborcy, sympatycy - matoły!
Rodacy;
nie pozwalajcie niedoukom z PO-KO (KO) i nie tylko, sobą manipulować przed wyborami na Urząd Prezydenta RP, dn. 10.05.2020 roku!
Od waszej mądrości i waszego rozsądku zależy, kto na Urzędzie Prezydenta RP zasiądzie (kłamca i manipulator, czy człowiek honoru – dozgonny patriota); zależą też wszystkie Programy Społeczne i Rozwój Polski – was, i waszego potomstwa.
A także Polski silnej; gospodarczo, militarnie, itd.; itp., pamiętajcie o tym, nim na karcie do głosowania postawicie krzyżyk przy właściwej osobie i ją wrzucicie do urn, ok?!

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale