14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
138 odsłon

Oj, czytałem dzisiaj wieści z ostatniej chwili,

Wykop Skomentuj3

o naszym buntowniku i zadymiarzu -  Jarosławie Gowinie!


Szef partii: "POROZUMIENIE, stracił już nie tylko "porozumienie" swoim fikaniem przez swoje przerośnięte ego, ale też kontakt z polską rzeczywistością!
Jarosław Gowin załatwi tak członków swojej partii wychodząc z koalicji Zjednoczonej Prawicy, jak Andrzej Lepper i Roman Giertych wychodząc z koalicji: PiS + Samoobrona + LPR, po których dzisiaj na scenie politycznej pozostał tylko; smród, i obciach!
A członkowie LPR i Samoobrony; odeszli z Sejmu III RP, zadłużeni po uszy, ponieważ następne wybory parlamentarne były dla nich końcem ich obecności w Sejmie RP i Senacie RP.
To samo czeka członków partii J. Gowina: "POROZUMIENIE", a raczej: NIEPOROZUMIENIE!
Tak to już jest na polskiej scenie politycznej, jak giermek zostanie za szybko mianowany na rycerza - zakuty łeb w hełm, powoduje u niego cofnięcie się w czasie, a nie pójście do przodu - tak, jak to przystało na prawdziwego rycerza!
Ciekawe;
czy członkowie/posłowie i senatorzy partii: "POROZUMIENIE", odejdą z Rządu RP razem ze swoim zadymiarzem J. Gowinem, i zerwą koalicje w Sejmie IV RP, jak i w Senacie-Grodzki?!
Polacy za działalność przeciwko Polsce i ich interesom, partię: "POROZUMIENIE" ukażą tak, jak ukarali Samoobronę i LPR!
Roman Giertych do dzisiaj baranie łzy roni, że Polacy nie chcą go widzieć; ani w Sejmie RP, ani w Senacie RP, ani w samorządzie – ciekawe, czy historia A. Leppera i R. Giertycha czegoś nauczy członków(posłów i senatorów) partii: "POROZUMIENIE"?!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale