14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
109 odsłon

Jaja wielkości arbuzów.

Wykop Skomentuj3

Wczoraj słyszałem występ; lesera i kłamcy Rafała Trzaskowskiego - zastępcy Borysława w PO-KO/KO, w Kaliszu, gdzie całą swoją tyradę poświęcił kłamca Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie – widać i słychać, że Rafał Trzaskowski stracił kompletnie swoją twórczą wenę, o ile w ogóle wenę kiedykolwiek – miał, miauuu!
Kłamca R. Trzaskowski przyczepił się do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kaliszu, jak rzep do psiego ogona - zamiast przedstawić w Kaliszu, swój Program dla Polski, polskich przedsiębiorców, i polskich rodzin, to on obrażał swoimi kłamstwami PAD!
Widać i słychać, że Rafała Trzaskowski – mimo, tak świetnego wykształcenia, jakim się on publicznie chwali, i znajomości tylu języków obcych - schodzi na psy, swoją retoryką, tj; na poziom intelektualnym swojej koleżanki partyjnej z PO-KO Małgorzaty Kidawy-Błońskiej!
Hmm, do piątku, tj; do ciszy wyborczej, jest jeszcze siedem dni, a kłamca R. Trzaskowski już dzisiaj nic więcej swoim wyborcom i faszystom z ONR, u których żebrze o głosy; nie ma do powiedzenia, to może szokować, i tak prawdę tu pisząc - mnie - szokuje!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale