15 obserwujących
984 notki
351k odsłon
  350   1

Zagadka z funduszem dla Polski KPO – rozwiązana!

Niemcy rodacy, to bardzo cwane bestie, czekają do wyborów w Polsce -  jesień 2023, licząc na wybór partii PełO Donalda Tusk i zrobienie z niego premiera: PRL-bis, tj: III RP.
A dlaczego?!
To bardzo proste:
Niemcy uruchamiając po wyborze partii PełO Donalda Tuska i wsadzeniu D. Tuska na führera powracającej III RP z lat 2007 - 2015, fundusz KPO (jakoby dla Polski i Polaków) - liczą na to, że 80% z tego funduszu KPO przejmą korporacje niemieckie, francuskie, austriackie i holenderskie - tak, jak to było za rządów koalicji nieudaczników i wandali PełO/PSL pod batutą Donalda Tusk, kiedy to fundusze infrastrukturalne przejmowały korporacje; niemieckie, austriackie, włoskie, itd., a Polacy - podwykonawcy z tych funduszy, nie dostali - nic/nul!
To dlatego duża cześć podwykonawców polskich firm - splajtowała, a szefowie tych firm podwykonawczych do budowy; dróg, autostrad, mostów, itd., do dzisiaj siedzą w pierdlu, ponieważ zadłużyli swoje firmy w bankach, by mieć na płacę dla swoich pracowników i na potrzebny sprzęt, a korporacje niemieckie, itd., z nimi się nie rozliczyli za wykonaną przez ich firmy pracę, tylko dlatego, że w Polsce wówczas rządzili debile, błazny i cwaniaki z PełO/PSL wspierani przez SLD!
Polacy!
Naprawdę chcecie tym;
notorycznym kłamcom, niedoukom, nieudacznikom, leserom, wandalom, malwersantom i łapówkarzom z PełO, PSL i Nowej Lewicy/PZPR - ponownie dać władzę w dzisiaj odbudowującej się - bezpiecznej obecnie Polsce?!
Jak tak, to mi wygląda tak;
jak wy do Parlamentu Polskiego - jesień 2023 - wybrali niemiecką partię CDU (sponsorów PełO i D. Tuska), a na premiera rządu PRL-bis, tj: III RP - wybrali byłego kanclerza Niemiec Gerharda Schrödera, obecnie pełniącego rolę błazna u Wł. Putina – tym sami też, okażecie się błaznami tak Niemiec, jak i Rosji!

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale