Kosiniak-Kamysz po spotkaniu koalicjantów ze swoim führerem Donaldem Tuskiem, wyszedł ze swoimi kumplami już bez Donalda Tuska, ale z Czarzastym i Hołownią, by dziennikarzom oświadczyć, że wszystko jest cacy!
Rządowi - twierdzi kłamca Kosiniak-Kamysz, wiele udało się w Polsce zrobić, jednak nie wymienił żadnych ich osiągnięć, ponieważ takich nie mają!
Jedynie, co ta koalicja nieudaczników i leni polskim rodzinom zrobiła, to zafundowała zwolnienia z pracy (grupowe i indywidualne w setkach tysięcy), zabiera emerytom 14-stkę, lekarzy i dentystów pozbawia świadczeń za usługi w ramach NFZ, ceny energii i paliw rosną, rośni inflacja, rośnie ogromne zadłużenie Polek i Polaków, a tym samym rośnie nędzę w polskich domach (w miastach i wsiach).
Zastanawiam się nad tym;
kiedy Polki i Polacy zrozumieją, że są okłamywani, manipulowani, okradani i wganiani ze swoimi dziećmi i wnukami w coraz większą nędzę?!
Wierzycie klaunom (szefom partii z koalicji nieudaczników) i notorycznemu kłamcy Donaldowi Tuskowi, a nie wierzycie w to, co sami widzicie, przeżywacie, i co wam ta władza nieudaczników - służąca obcym (Niemcom i Francji) - czyni?!
Buuuu!
Poza tym:
Polsce grożą sankcje gospodarcze, ponieważ: Agencja Uzbrojenia unieważniła przetarg na produkcję i dostawę amerykańskich 32 śmigłowców S-70i Black Hawk dla WP, produkowanych w Polsce przez Polaków!
Mało tego;
budowa amerykańskich elektrowni atomowych w Polsce - ciągle jest przesuwana, itd.!
Jak myślicie mędrcy?,
co zrobi prezydent USA na te miliardy dolarów strat, jakie zgotował amerykańskim firmom w Polsce i nie tylko - führer Donald Tusk ze swoją pacynką: MON Kosiniakiem-Kamysz, kiedy kanclerz Niemiec obecnie dogaduje się z prezydentem USA Donaldem Trumpem?!
Inne tematy w dziale Gospodarka