ekonomista  grosik ekonomista grosik
41
BLOG

MĄDRZY RODACY - głosujmy razem za Kaczyńskim Jarosławem ...

ekonomista  grosik ekonomista grosik Polityka Obserwuj notkę 6

 

 

Tak rodacy; ci niewierzący i ci wierzący, a nie praktykujący - możecie głosować na J. Kaczyńskiego już od szóstej rana w przyszłą niedzielę, tj: 4. 07. 2010 r – po prostu warto, zwłaszcza; nędzarze-powodzianie, biedniejsi robotnicy i pracownicy, ci średnio zamożni, oraz inteligencja jeszcze myśląca!

Nie wierzcie w obłudę i hojność jeszcze nie prezydenta B. Komorowskiego, i ulgi dla rodzinnych małych firm, to co pokazuje i mówi, to jest tylko lepem na muchy, a to jak wygląda, to jest tylko maska pacynki, a to jakie pieniądze nam, wam rozdaje, to wiedzcie że rozdaje pieniądze nasze, których oficjalnie nie może dać ponieważ, to rząd daje, a nie prezydent! Więc obiecanki B. Komorowskiego, to tylko kaszana wyborcza, bo na kiełbasę wyborczą go nie stać!

Chyba nikt z was taką bezmyślną muchą-kukłą się nie czuje, skoro macie swój rozum i wolną wolę!

A ci bardzo wierzący i ciut wierzący praktykujący, a długo śpiący - możecie iść do urn zaraz

po Mszy św. i zagłosować na kompetentnego człowieka, tj: JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO inaczej pogrzebiecie; wiarę, swoją szansę, i przyszłość POLSKI NIEZALEŻNEJ, od UE i Rosji!

WYBÓR oczywiście NALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE DO NAS: PRAWDA, HARMONIA i DOBRO lub IGNORANCJA, ZAKŁAMANIE, i ZŁO!

 

To dla miłoścników polskich róż, tuż po wyborach :-)))

 

Nie mogę tego świństwa tu pominąć:
 Zobaczcie, jak niszczą tego człowieka

przestępców wybraniają, a tego który ich ścigał
i jego ludzi, w gównie ściekowym babrzą, to jest ta;
marszałka Komorowskiego i D. Tuska
i w ich wydaniu; polska sprawiedliwość
– wstyd i hańba!!!
Jak długo jeszcze będzie trwać gehenna tych ludzi,
którzy nam wszystkim służyli i Polsce Sprawiedliwej?!

 

skromny - kochający wiedzę, i ludzi tolerancyjnych ...

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (6)

Inne tematy w dziale Polityka